Anioły Irokeza Oświecenia

06.03.2020

Prezydent Duda podpisał ustawę na dworcu kolejowym. Opozycja kpi o "znieważeniu Głowy Państwa"

Wykolejony Pustelnik!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
09.03.2020

PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY: TAK RZĄDZI NOMINAT PIS. GIGANTYCZNE NAGRODY I ETATY DLA KOLEGÓW

PRZECIEŻ ONI JAKO AGENTURA PISA, POCHODZĄ Z EXPERIMENTAL PLANET KRAKEN $$ MAMOHNA. ONI NIE ZNAJĄ INNEJ WALUTY!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
06.03.2020

Uboczny skutek wirusa: infodemia. Świat wpadł w panikę

Nadszedł czas by zacząć realnie korzystać z własnego ludzkiego ROZUMU, a nie poruszać się w obcych opiniach, bez wiedzy i doświadczenia. No cóż Ewolucja tak ma, że przeżyją najlepsze Ludzkie Oświecone Geny. Jak zawsze od milionów lat. Kochane Ludzie Matki Ziemi, powyłączajcie się choć na chwilkę od Smartfonów, popatrzcie do góry w Gwiazdy, i załączcie Oświecone, Niezależne, Rozumy. Używajcie własnych głów, bo inaczej one wam się, z braku myślenia, pomniejszą!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
06.03.2020

Jak poseł Marek Suski z PiS odsuwał obwodnicę Warszawy od Grójca. Protesty przeciw autostradzie

Adam i Ewa w Raju! Brakuje tylko Jaskiniowego Kosmicznego Wężoplemnika – Jednej Słusznej i Nieomylnej Tożsamości

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
05.03.2020

Żona rzecznika dyscypliny Przemysława Radzika przez miesiąc była dyrektorem sądu. Teraz chce awansować

Inwazja Istot Ludzkich HKR Happy Kloniki Robociki! Co oni tutaj robią na naszej Matce Ziemi, skoro, nie szanują tego, cośmy razem zbudowali, czyli Rzeczpospolitej Samorządowej. Nadchodzi Irokez Skywalker! By bronić Jasnej Strony Mocy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.03.2020

Sąd chce odebrać matce 11 dzieci. Interwencja Ministerstwa Sprawiedliwości

Ten geniusz, będzie teraz ratował Setki Tysięcy Polskich Sierotek, któremu TO PARTYJNE PAŃSTWO, zgotowało właśnie taki los – przez ostatnie 100 lat swoich NIEUDOLNYCH RZĄDÓW. Pokazówka jak wizyta Beatki i Karczewskiego, jako Zmiana Dobrych Mikołajów, właśnie w DOMU DZIECKA. Totalitarny brak wyobraźni, żeby sierotkami i dziećmi, robić sobie Marketing Polityczny

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.03.2020

Ponad pół miliona za 1,5 miesiąca pracy. Jak PiS hojnie płacił skromnej firmie PR

Górnicy Śląscy! Teraz już wiecie, gdzie są Wasze Podwyżki! To jest ich OBLICZE. Dacie sobie od 2015 wciskać KIT, Kolejny Kit Władzy Centralnej, która nic w restrukturyzacji nie zrobiła, tylko wydaje społeczne oszczędności, na promowanie siebie, swojego Kartonowego, Fikcyjnego i Skrzeczącego Pseudomocarstwa. Jak bywało od 100 lat, będzie tak samo, Jedna wielka Czarna Dziura Niegospodarnych Długów! Ciemna Energia, czyli Partyjna Ściema! Ostatni zgasi światło, i się zwiną, a nas zostawią z tymi GIGANTYCZNYMI DŁUGIAMI. Licznik Długu Publicznego Nabija kolejne 100 Miliardów więcej, jak Partyjne Plusy stają się dla was MINUSEM

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.03.2020

W całej Polsce zawisną billboardy z gestem Lichockiej

Czyżby Palec Opatrzności Boskiej!? PO-B. Bądźmy sprawiedliwi i prawi, ona chciała pokazać, że chce tylko jeden miliard z tych DWÓCH MILIARDÓW, naprawdę chciała dobrze, ale nikt jej nie uwierzył. To jest wobec tej Pani, bardzo nieprawe i bardzo niesprawiedliwe. Prezes jakby zahipnotyzowany! Czy on to przeżyje? Tylko Bóg to chyba wie!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.03.2020

Program "Profilaktyka+": NFZ przebada każdego 40-latka

Nareszcie, po 100 latach nieudolnych rządów władzy centralnej, ktoś przebada Wszystkich tych, którzy chcą rządzić naszą Ojczyzną. Niech żyje RZĄDOWA PROFILAKTYKA +. Ale, żeby tak oficjalnie, oni sami doszli do takiego wniosku!? Coś tu śmierdzi! Podstęp! Oni pewni chcą nas przebadać, NIE SIEBIE! To cwane, farbowane lisy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.03.2020

Z ABW do NBP. Prezydent powołał dwóch nowych członków zarządu, a wciąż są dwa wakaty

Nadszedł CZAS DOJENIA, Polskiej Krówki Centralnie Uszczelnionej. Popierajcie sobie dalej Partie Centralne, a zawsze będziecie NADZY! Czy ktoś ich pyta, za co biorą MAMOHNĘ? Czy ktoś z nich musi się rozliczać z EFEKTYWNOŚCI PRACY! Nie Nigdy, oni muszą tylko Być! Codzienne Wodolejstwo Oceanu Pustosłowia

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.03.2020

Kiedy Ordo Iuris zażąda zakazu sprzedaży prezerwatyw?". Wielka Koalicja za Równością i Wyborem publikuje raport

Niektórzy zamiast Opon Mózgowych, rodzą się z „PREZERWATYWAMI”, które im całe życie zawężają horyzonty oświecenie, wiedzy i tolerancji. Niestety DNA, każdy ma inne, ale żeby swoje wciskać komuś na siłę, to raczej ANTYEWOLUCYJNE I OBCE!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.03.2020

Ordo Iuris i Episkopat podsuwają rodzicom "oświadczenia" i zachęcają do kontrolowania szkół. "Zaczynamy się zbliżać do policji obyczajowej"

Nawiedzone Ludziki Ślepej Wiary, która pustoszy ludzkie oświecone umysły, znalazły sobie, równie nawiedzone Rządy na naszej Matce Ziemi, ażeby uprawiać tej swój CIEMNOGRÓD ŚREDNIOWIECZA! Człowiek tak już ma w genach, że dla wiary, potrafi wymordować wszystkich swoich najbliższych sąsiadów, tylko dlatego, że są innego wyznania, lub są jakoś mniejszością. Cały czas musimy być czujni, Ciemna Moc jest cały czas aktywna, jak tylko zauważy swoją okazję, zaraz nas ZAATAKUJE! Co też czyni!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Naukowcy alarmują: owady są na skraju zagłady

Co tam owady! My ludzie będziemy teraz zapylać wszystkie roślinki, swoją Krótkowzroczną Głupotą, Egoizmem, Konsumpcjonizmem i Obojętnością! Aż nie staniemy pod ścianami płaczu, może wtedy się zreflektujemy. Bo politycy NIGDY, będą do końca, na ostatniej tratwie, wołać, Jest Wspaniale, Jest Super, głosujcie na nas! Bidulka Matka Ziemia, że takie coś spłodziła! Samolubny Gen, Ludzki Gen! Oto całe nasze przeznaczenie! Dokąd Idziesz Genie lub Geniu!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Lekarze nie chcą być onkologami. Na 21 miejsc dla rezydentów z onkologii dziecięcej chętnych było troje

Ten temat załatwi Banaś! Jakiś problem? Razem z TK i Resztą, tak przy obiadku! Przecież, mówi się, a cuda same się dzieją. Kochane ludziska, „kupta se młoteczki gumowe”, żeby podczas oglądania spektaklu telewizyjnego, stuknąć się w główkę, i oprzytomnieć. Od 2015 roku, wydaliśmy setki miliardów, nie wiadomo po co i na co. Przejemy wszystko, tylko, żeby żyć w tej ułudzie, w której żyjemy już od 100 lat. Partyjnej ułudzie Władzy Centralnej. Troszkę długo to trwa, nie uważacie!? 3 dni CONDORA, będzie nas kosztować razem z Leasingami, kilka MILIARDÓW STRATY! Nie licząc Totalitarnego Zadłużenia, wynikającego z niegospodarności Władzy Centralnej, Spółek, Prezesów. Kogo niby interesuje jakaś Rzeczpospolita-Wspólne Dobro. Dojna Polska, Narodowa Polska, głośniej, głośniej, to głos tych, którzy w biały dzień NAS WSZYSTKICH, Okradają!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Epidemia paraliżuje chiński przemysł. Pracownicy zniknęli

Jednym słowem: Globalny Szpital na Matce Ziemi! Człowiek jest szalonym gatunkiem. Sam siebie potrafi unicestwić, planowo siebie nawzajem brutalnie mordować, robić to samo od tysięcy lat, i nie potrafić jako istota rozumna, zauważyć, że to nie ma jakiegokolwiek SENSU! Jak tylko to, że wpadamy ciągle w ten sam jaskiniowy odruch ślepego, nienawistnego mordowania, siebie, i własnej jedynej Ziemi. Szaleństwo, pewni czekamy aż trafi w nas Meteoryt, może wtedy zauważymy, swoją Zbiorową Głupotę Genu Nienawiści i Zabijania! Może?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Rzecznik Praw Dziecka walczy z edukacją seksualną. Zapowiada "wizyty gospodarskie" w szkołach

Główny Seksuolog Państwa AGENTURY PISA! Wiadomo natchniony przez Imperatora K2JKW! Zna się facet na anatomii męskiej i żeńskiej, ma wiedzę dogmatu, że rodzina, i to święta, jest najważniejsza, a ryby i dzieci, nie mają głosu

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Energa i Enea zawieszają finansowanie projektu Ostrołęka C

Czyli gospodarka się zwija, a razem z nią Agentura PISA odlatuje na upragniony urlop na Experimental Planet Kraken $$ Mamohna

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Jak się robi karierę w wymiarze sprawiedliwości w czasach "dobrej zmiany"

Jeden z nich szczerze modli się za wszystkich, to powinno tam u góry, znaleźć zrozumienie, przecież! Oni nie są niczemu winni, tak wszędzie na świecie, działa Partia Władzy Centralnej, dlatego, że opanował ją ten samo wirus Syndromu Obłędu Panowania. Ludzka sprawa od Adama i Ewy. Tych z Edenu, nie z Tych!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Podpisy były opłacalne. Kim są sędziowie, którzy podpisali się na listach do KRS

Prywatny Biznes za pieniądze podatników. Polityczny Pocałunek Śmierci! Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Oficjalnie: Rusza kampania #AndrzejDuda2020. PiS gra o wszystko

Pasożytniczy tryb życia, tego gatunku, jest podstawowym powodem Przewlekłej Choroby naszej Ojczyzny. Wyjadają nam najlepsze kąski, troszkę rozdają, by wpędzić nas w śmiercionośną spiralę INFLACJI. Chaos, i to za nasze pieniądze, za które moglibyśmy, tak wielu dobrego z pożytkiem uczynić. Syndrom Obłędu Władzy panowania, ciąg dalszy. To już 101 roczek. Czy kiedyś się z tego uwolnimy ? Bp ono nigdy nie popuszczą, dopóki będą mieli dostatnie darmowe życie, za friko

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Paragraf 228 rosyjskiego kodeksu karnego daje pretekst do skazania dowolnego człowieka

Tak działa BEZPRAWIE oraz PARTYJNE SĄDY i OSĄDY. W Systemie Masy Wyborczej, człowiek się nie liczył NIGDY. Obyście się tego Drodzy Polacy, nigdy nie dowiedzieli na własnej skórze. Rozwalić można jednym ruchem, ale poskładać znów wszystko, to robi się w mozole, i dziesiątki lat

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Akt oskarżenia ws. afery PCK. Politycy PiS wyprowadzili 3 mln zł?

PISCK, czyli pies szczeka, a karawana wyjadania, jedzie dalej! Można tylko zawyć!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Michał Woś: Mamy rozhisteryzowanie opozycji i części sędziów

Codzienne Wodolejstwo Oceanu Pustosłowia!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Profesor wyklęty, Michał Bilewicz. Andrzej Duda chce wpływać na nominacje profesorskie

Ludzie z innej orbity, nie mogą latać wokół Experimental Planet Kraken $$ Mamohna, bo ta planeta jest zarezerwowana tylko i wyłącznie dla Agentury PISA

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Czy sędzia Nawacki popełnił czyn zabroniony?

Dyktatorek Dyplomatołka!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Limuzyna Akademii Sztuki Wojennej służyła jako prywatna taksówka żony rektora. „To powrót do PRL-u”

Oni u góry tam w swoich centralkach, robią co chcą, bo poprzednicy robili podobnie. A jak od 100 lat, tak się „Ludziska Władzy” przyzwyczaili, no i jeden drugiego kryje, to ludzka przyzwoitość, moralność, są TYLKO I WYŁĄCZNIE DLA FRAJERÓW, którzy za to płacą. Drodzy Polacy! Jak długo jeszcze macie być zamiar tymi „Zbiorowymi Frajerami”?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Ordo Iuris korzysta z okazji, jaką daje mu PiS. I próbuje urządzać życie Polaków

Kolejny Kosmiczny Pogański Religiobożek. Umysłowe DYBY ŚREDNIOWIECZA, z jakich jaskiń wychodzą oni wszyscy? Pewnie Jaskiń Ciemnej Energii. Ludziki Więcej Oświecenia, patrzeć w gwiazdy, nie w dół, w sznurówki, tam pod bucikami, nieco głębiej, są tylko wulkany

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.02.2020

Kolejna zmiana warty w Polskiej Grupie Zbrojeniowej

Tylko w ciągu 4 lat, SZÓSTA ZMIANA PREZESÓW, i MILIONOWE ODPRAWY. Baczność Mamohno! Do nogi Prezes, Na Ramię Prezes! Ognia!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
07.02.2020

Kolejna zmiana warty w Polskiej Grupie Zbrojeniowej

Tylko w ciągu 4 lat, SZÓSTA ZMIANA PREZESÓW, i MILIONOWE ODPRAWY. Baczność Mamohno! Do nogi Prezes, Na Ramię Prezes! Ognia!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
06.02.2020

Zuzanna Falzmann przechodzi z TVP do Orlenu. "Czas na nowy rozdział"

Orły Sokoły Bażanty! Wzlatuj orzełku, wzlatuj, im wyżej wylecisz, tym z większym jazgotem zlecisz! Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
06.02.2020

Tania stal płynie do Polski, a rząd nie reaguje. Komisja Europejska szykuje nowy podatek

Wszystko będzie dotował CENTRALNY RZĄD, Prąd, Stal, Węgiel, bo jak wiadomo, RZąD, wszystko, co kiedykolwiek płacił, płacił ZAWSZE, z naszych owoców, ciężkiej pracy. Takie Syzyfowe Perpetum Mobile! Co 4 lata, NOWE BAJKI, i NOWE ATLANTYDY. Kochane Ludziska, załączajcie swoje rozumne głowy, boście pozasypiali, a lenistwo wasze, spowoduje to, że wszyscy wylądujemy z Rowu Morawiańskiego do Rowu Madurowiańskiego

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
05.02.2020

Wzrost płac w gospodarce zawyżyli górnicy. A kopalnie mają się coraz gorzej

Cała Polska zrzuca się na górników! W Polskim Górnictwie, zawsze były i będą „Same Dobre Zmiany”! Tylko, że Górnicy, też robią zakupy w Polskich Sklepach, i płacą za inflację, którą sami produkują! Droga do NIKĄD! Co 4 lata TO SAMO, od zarania dziejów! Zróbmy to wreszcie INA-R-CZEJ!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.02.2020

Masturbacja jest niezgodna z prawem - twierdzi kurator oświaty. I atakuje program edukacji seksualnej z Gdańska

Wszystko jest w porządku, ale MASTURBACJA tej Pani nie dotyczy, dlatego, że pochodzi , jako kosmitka, z Gwiazdozbioru Onana! Oni tak tam mają, dlatego też nasze EWOLUCYJNE I NATURALNE zwyczaje na Matce Ziemi, są im OBCE!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.02.2020

POLSKA KUPUJE SAMOLOTY PIĄTEJ GENERACJI F-35

TO CHYBA POWINNO SIĘ NAZYWAĆ : PIERWSZA POMOC, CZYLI NAJSZYBSZE POGOTOWIE KONSULTACYJNE W USA DLA POLSKICH PACJENTÓW. KTOŚ KIEDYŚ TAM O TYM WSPOMINAŁ. GENIUSZE ANTY-NOBLA W SŁUŻBIE ZDROWIA. NF-35-Z, TO SO SORRY FOR SOR-Y. TYLKO JAK SIĘ TAM NOSZE Z PACJENTEM ZMIESZCZĄ ? START CHYBA Z KOLAN Z MIERZEJI WIŚLANEJ ORAZ Z LOTNISKOWCA AGENTURY PISA! Oczywista – Oczywistość !

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
31.01.2020

Niezwykłe zdjęcia. Z tak bliska jeszcze Słońca nie widzieliśmy

Na Ziemi, bezproduktywne bicie partyjnej piany „Ludzkiego Stanu Obłędu Panowania”, kiedy nasze Życiodajne Słoneczko, do nas, z odległości 150 milionów kilometrów, i co 8 minut, Promieniście się uśmiecha. I to z szybkością świtała! Czyż natura wszechświata nie jest fascynująco tajemnicza, by ją odkrywać!? A my tracimy nasz bezcenny czas, na zajmowanie się Ciemną Stroną Ciemnej Antymaterii!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.01.2020

Pracuje dla Lasów Państwowych i szczuje na ekologów z WWF. Zdradził go błąd Facebooka

Digitalny Człowiek Jaskiniowy Jednej Słusznej Ideologii! Człowiek za Mamohnę, jest się w stanie cofnąć Miliony Lat! Ale żeby w krawacie w Jaskini!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.01.2020

Polacy kupują coraz więcej alkoholu. Nowy rekord

Nowa Zmiana musi być uczciwie uczczona. 2 Miliardy = 4 Nowe Szpitale 500 Łóżkowe każdy, całkowicie wyposażone. Ale niestety nie będziemy ich mieć, bo je każdego roku PRZEPIJAMY, dzięki Dobrej Zmianie zwanej Koszmarem Społecznym

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
29.01.2020

Stadnina w Janowie Podlaskim dostanie 5 mln zł z budżetu?

To jest ten KOŃ POCIĄGOWY POLSKIEJ GOSPODARKI, który przewiezie Śląskie Hałdy Węgla do Nowego Centralnego Portu Lotniczego, potem węgiel przeleci samolotami TRANSPORTOWYMI ANTONOW nad Mierzej Wiślaną, i tam zostanie zrzucony na Nowej Centralnej Hałdzie, by potem Barkami Centralnymi dostarczyć go w końcu do miejsca jego przeznaczenia, czyli do Rosyjskiego Portu. Tego by nie wymyślił nawet sam Einstein!? Raczej

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
29.01.2020

Żona rzecznika dyscypliny Przemysława Radzika zostanie dyrektorem sądu

Bardzo fajnie, zdyscyplinowana żona, gratulujemy wyboru. Prosimy o jeszcze więcej dyscypliny, wszyscy na baczność, równać szeregi, zachować szyk i rytm, na ramię broń, do nogi broń. Partia Władzy Centralnej, zawsze, gdziekolwiek by nie zapuściła swoich korzeni, czyni to same spustoszenie. Na samym początku musi być SZTUCZNY WRÓG PUBLICZNY, na który wiesza się wszystkie psy ludzkości, potem ROZDAJE SIĘ MAMOHNĘ, tak, żeby to wszystko przybrało Masę Krytyczną, a potem to już tylko czekać, W SPOKOJU, NA REAKCJĘ ŁĄNCUCHOWĄ! , która dokona wybuchu Politycznej Bomby Jąderkowej Jednej Ideologii!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.01.2020

PiS w pułapce płacy minimalnej

To było wiadomym już 2015 roku, ponieważ nigdzie na świecie nie ma jednego, jedynego, wolnego, demokratycznego państwa, zarządzanego przez jakąkolwiek Partię Władzy Centralnej. Jest to UTOPIA i PUŁAPKA. Witamy w Rowie Morawiańskim. Drodzy Polacy! Ale jesteście zryci, tymi ich łopatami, co kopią wam ten RÓW! Populizm tak ma, zawsze jest KRÓTKA RADOŚĆ Z OPOWIADANYCH BAJEK IDEOLOGICZNYCH

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.01.2020

Davos: Greta Thunberg otworzyła drzwi nowemu pokoleniu

Nadchodzi nowe pokolenie. Kiedyś Max Planck, Ojciec mechaniki kwantowej powiedział „ NAUKA CZYNI POSTĘPY, nie dlatego, że uczeni zmieniają zdanie, i porzucają błędne poglądy, ale dlatego, że ci, którzy przekonani są do swoich przekonań, w końcu Umierają”

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.01.2020

Pływałem w szambie, czyli TVP widziana od środka

Szambo w tym przypadku Czarna Dziura Jednej Słusznej Ideologii Antymaterii!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.01.2020

Szefowa Kancelarii Sejmu ukarana grzywną za nieudostępnienie list poparcia KRS

Kiedy władza stoi ponad prawem i nim manipuluje, to jest to krocząca DYKATURA, tak jak obecnie zrobiła władza Społeczeństwu Wenezuelskiemu, które żyje na skraju ubóstwa inflacji i chaosu

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.01.2020

Hałdy dawno nie były tak wysokie. Leży na nich aż 5 mln ton węgla!

Dobra zmiana, szybko położyła swoją partyjna ŁAPĘ, na naszym złocie. Ale żeby zadbać o ŚLĄSKIE ZŁOTO, to już zabrakło czynów, bo tutaj potrzeba dobrego pomysłu i realizacji. Ruski węgiel, ZABIJA ŚLĄSK!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.01.2020

Czarna lista w telewizji Kurskiego. Dziennikarz ujawnił, kogo należało wykreślić z listy gości

Pomyłka w druku. Ma być Czarna Dziura! Tam nie trzeba nikogo i niczego wykreślać, tam bezpowrotnie ginie Wszelkie Światło Światłości Oświecenia. Zgasną jak zwykłe żarówki, i nastanie CIEMNOŚĆ!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.01.2020

Inflacja zjada historyczny wzrost średniej krajowej

Raczej POŻERA Dobrą Zmianę Złej Nowiny 2020. Czyli sama zjada dzieci rewolucji! Ale to było już wiadome od 100 lat. To po co „TO SAMO ZŁO, które znamy, ZNÓW ćwiczyć na 40 milionach bijących serduszek!? Polityczny Masochizm Narodowy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.01.2020

NA PONAD 5,7 MLD ZŁ SĄ ZADŁUŻENI POLSCY EMERYCI. REKORDZISTA MA DO ODDANIA OK. 8 MLN ZŁ

DOBRA ZMIANA, TO DOBRE ZADŁUŻENIE EMERYTÓW. W DOBREJ ZMIANIE WSZYSTKO MUSI BYĆ DOBRE, NAWET ZADŁUŻENIE! NIC TYLKO SIĘ MODLIĆ O OŚWIECENIE, I TO W KAŻDYM WIEKU. 100 LAT RZĄDZĄ NAMI PARTIE WŁADZY CENTRALNEJ, DLATEGO NA LIŚCIE PAŃSTW PRZYJAZNYM LUDZIOM MAMY 34 MIEJSCE,A SZWAJCARIA TYLKO PIERWSZE, BO MA DEMOKARCJĘ BEZPOSREDNIĄ, W KTÓREJ SPOŁECZEŃSTWO SAME SIĘ RZĄDZI, WIDAĆ MĄDRZE

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.01.2020

Brat prezydenckiego ministra z posadą w państwowej spółce. Zarobi krocie

Co nawet brat bratu nie może pomagać? Rodzina Dobrej Zmiany Jest Święta, trzeba jej pomagać z wszelkich sił, nawet jak to kosztuje społeczne pieniądze i kroci. Rodzinki się nie zaniedbuje, bo to jest ciężki grzech zaniechania. A Partyjna Rodzinka jest ponad wszystko. Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.01.2020

Czarna lista w telewizji Kurskiego. Dziennikarz ujawnił, kogo należało wykreślić z listy gości

Pomyłka w druku. Ma być Czarna Dziura! Tam nie trzeba nikogo i niczego wykreślać, tam bezpowrotnie ginie Wszelkie Światło Światłości Oświecenia. Zgasną jak zwykłe żarówki, i nastanie CIEMNOŚĆ!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.01.2020

Andrzej Duda i Mateusz Morawiecki wzięli w sobotę udział w Karczmie Piwnej NSZZ "Solidarność"

DUDA & DUDA $ SPÓŁKA $ WĄGIEL $ KOKS $ SMOG = znaczy Ruski Węgiel na Śląskich Hałdach. Twarze Dobrej Zmiany. Stanu Obłędu Panowania. Od 100 lat rządzą nami Władze Centralne, i co 4 lata robią to samo, czyli Słowa, Słowa, Słowa. A my im za to płacimy, za ten ich Sprefabrykowany Wizerunek. Ta ich własna solidarność, jest warta tyle ile ten Ruski Wągiel! A w dodatku siedzą przy PUSTYCH KUFLACH! Kosmici!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.01.2020

Puls Biznesu": Z kasy CBA zniknęły miliony złotych. Szef biura podał się do dymisji, ale nie została przyjęta

I tak się dzieje od 100 lat, bo rządzą nami Nieudolne Partie Władzy Centralnej, które sprzeniewierzają nasze już BILIONY! Stoimy na głowie! A dzisiaj po szyję w błocie, tak dodatkowo jeszcze

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.01.2020

Jastrzębska Spółka Węglowa sięga po 700 mln zł oszczędności. To pieniądze odłożone na trudny czas

Zaskórniaki poszły w ruch. Pali się Węgiel pod Nogami i Dudami! Jaki piękny widok, wkrótce nastanie, że jak za słowem nie idą czyny, to jeno ATLANTYDY! Poezja Rymowana 2020. Może będzie następny NOBEL! Z Literatury, bo to nam wychodzi najlepiej z gospodarce

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.01.2020

Polska na 34. miejscu w rankingu Najlepszych Krajów Świata. Zwycięzcą Szwajcaria Kolejny rok z rzędu Szwajcaria pozostaje najlepszym krajem na świecie, tuż za nią uplasowały się Kanada i Japonia. W rankingu The Best Countries Polska znalazła się na 34. miejscu.

Naszym celem powinna być właśnie dlatego, bo działa w rzeczywistości, Polska Samorządowa Demokracja Bezpośrednia. Od 30 lat, udało nam się razem zbudować Mocne Samorządy, wystarczy, że dalej pójdziemy tą drogą, ażeby w końcu zdecentralizować Naszą Ojczyznę, która od 100 już lat nieudolnie jest zarządzana, przez kolejne Partie Władzy Centralnej. Jak długo jeszcze można dać na sobie EKSPERYMENTOWAĆ! Partyjnymi ideologiami, nigdzie przecież nie sprawdzonymi. Bo gdyby były sprawdzone, to po 100 latach, powinniśmy być numer JEDEN na świecie, a Szwajcaria numer 34. Chyba logiczne!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.01.2020

6 proc. PKB na ochronę zdrowia wcześniej niż w 2024 r. Minister kreśli optymistyczny scenariusz

Partyjne Chwilówki, i tak już od 100 lat. Jak cos nie zadziała za 100 lat, to za 101 NIGDY! Na swoje ideologiczne doświadczenia, wybudujcie sobie najlepiej Laboratorium, by tam najpierw sobie poeksperymentować, a jak coś z tego wyjdzie, dopiero wtedy kazać sobie za to nam PŁACIĆ, a nie odwrotnie, że 100 lat, płacimy za Ideologiczne Powietrze BEZ CZYNÓW. Coraz większy kosmos. Właśnie pokazuje, że kręcimy 10 EPIZOD Star Wars King of Poland

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.01.2020

PiS nie założy "owczej skóry" na czas kampanii? Awantura w PE pokazała, że "poziom nienawiści wymknął się spod kontroli"

Kolor Nienawiści! Adrenalina dochodzi do głosu, tego Tsunami Nienawiści, już nic nie zatrzyma. Stracili nad nią kontrolę. Ich Imperator K2JKW dobrze o tym wiem, i to doskonale przeczuwa. Tak zawsze kończą rządy Partii Władzy Centralnej – Populizmu – Demagogii – Tysięcy Atlantyd

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.01.2020

Spoty, plakaty i "cysterny wstydu". Na co PiS wydał w kampanii 30 milionów

Nikt z NICH : „Partyjnych Felczerów”, nie kiwnął nawet najmniejszym palcem, by sam na to zapracować. Tak roztrwania, Nasze Społeczne Pieniądze, od 100 już lat, Partia Władzy Centralnej. Dlatego na wszystko nam brakuje. BO: TYCH STRAT SĄ JUŻ nie miliardy, tylko BILIONY! Nikt tam za nic nie odpowiada. Może wydać nawet MILIARD, i tyle. Nikt nie zapyta go no co i po co. Takie coś centralnego, sami sobie ZMANIPULOWANI, od 100 lat, wybieramy. Autodestrukcja i Masochizm

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.01.2020

To już oficjalne. Inflacja w grudniu przekroczyła najśmielsze oczekiwania

Rządy Dobrej Zmiany to Dobra Wysoka Dodatnia Inflacja – PRZECIEŻ OCZYWISTA OCZYWISTOŚĆ! I tak od 100 lat przerabiamy jak flaki z olejem ten mdły temat - Nieudolnych Rządów Partii Władzy Centralnej! Ileż STULECI mamy robić nieefektywnie „Tak Samo Centralnie”? No ile Drodzy Polacy! Wieczność całą, mamy na własnych barkach i kościach, dźwigać tą GŁUPOTĘ!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.01.2020

Antyszczepionkowców przybywa. Mimo że sądy karzą grzywnami za odmowę szczepienia dziecka

Tutaj może pomóc tylko i wyłącznie POBYT W TWORKACH! NIC WIĘCEJ

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
15.01.2020

Tak arcybiskup Gądecki ratuje pedofila. Ksiądz usunięty z kapłaństwa dostał pracę w kurii

KURIA - ZALNE POSUNIĘCIE!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
14.01.2020

Na naszych oczach rozsypuje się ta PiS-owska narracja, że Polska jest ważna

Od 100 lat, Partie Władz Centralnych produkują nam w swoich centralnych fabrykach panowania, SWÓJ WŁASNY WIZERUNEK IDEOLOGICZNY, potem objeżdżają nim nasze gminy, byśmy w „TĄ ATRAPĘ uwierzyli - jak w Matkę Boską! TO JEST WZORCOWY PRZYKŁAD KARYKATURY- Ludzkiej Wyobraźni Panowania! Można tylko serdecznie współczuć. Zniesmaczenie!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
14.01.2020

W podatkach rządzi wielki chaos. Wszyscy pogubili się w nowych przepisach

Zobaczyła Potwora Podatkowego Partii Władzy Centralnej, który Wyjada Ludzki Oświecony Rozum! Zdziwienia 2020! Przepraszam Zżera Nam Bezcenny Czas. Czyli rocznie Kilkadziesiąt Miliardów, bo czas „Felczery Polityczne” to pieniądz!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
14.01.2020

BANKNOT Z LECHEM KACZYŃSKIM? POLITYCY PIS POPIERAJĄ POMYSŁ

TO ZA MAŁO, MUSI BYĆ PIRAMIDA , DAŁ BYM TAM JESZCZE WSZYSTKICH WYKLĘTYCH, A POTEM JESZCZE WSZYSTKICH ZWOLENNIKÓW! SZALEŃSTWO PANOWANIA WŁADZY NIE MA KOŃCA! MOŻE BYŚCIE SIĘ TAK ZAJĘLI NAJPIERW ŻYWYMI PROBLEMAMI DNIA CODZIENNEGO!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
14.01.2020

Miliard w ciągu pięciu lat na Kancelarię Premiera. Wydatki rosną. Najdroższy długopis świata w historii

Długopis, na który my wszyscy obywatele, Kolejnej Setnej, Niewydolnej, Immunitetowej, bez jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowa, Partii Władzy Centralnej, się zrzucamy! I tak oto pływamy sobie w tym Oceanie Pustosłowia Codziennego Wodolejstwa! A może by ktoś, po tych 100 latach marnowania naszych już BILIONÓW – Społecznych Oszczędności, nie odkręcił Kurka Spustowego?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
14.01.2020

W budżecie deficytu nie ma, ale jest w innym miejscu. Ta "dziura" jest dużo ważniejsza

Raczej Czarną Dziurę! Którą produkujemy od 100 lat, przez rządy kolejnych Partii Władzy Partyjnej – Jednej Słusznej i Nieomylnej Ideologii!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
14.01.2020

2 mld zł dla mediów publicznych. Jan Dworak: rekompensaty to trzymanie TVP na krótkiej smyczy

Telewizja, która jest w upadłości, a na którą musimy my Polacy się zrzucać. A kto zarzuci się na nasze firmy, którym też brakuje!? Patologia, która ma krótkie nóżki, wulkan wybije, jeszcze w tym roku. O to możecie być spokojni. Szydercza Propaganda, która zatruwa Tkankę Społeczną, mamy na tą truciznę jeszcze się zrzucać! Totalitarny Masochizm i Autodestrukcja Czarnej Dziury!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.12.2019

Ustawa o sędziach: Starcie bardzo serio. Nie chodzi o Banasia. Trzej Królowie Złej Nowiny 2020

Dla Mamony człowiek sprzeda wszystko, siebie, własną matkę i jeszcze własną wolność! Istoty Ludzkie HKR Happy Kloniki Robociki!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
09.01.2020

Cztery lata TVP w służbie PiS. Jak działa propaganda TVP

Czy polityk, który zdobywa władzę „Podstępem Katastrofy Samolotowej” oraz siłą swego panowania, próbując dokonać przeszczepu swojej jedynie słusznej i nieomylnej ideologii, 40 milionom bijących serduszek, powinien dalej kontynuować na Matce Ziemi, swój „Bratobójczy Kosmiczny Eksperyment”, szerząc „Tyranię Szyderstwa”, której celem jest uzyskanie „Reakcji Łańcuchowej Krytycznej Masy Wyborczej”!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
07.01.2020

Mikołaj Wild trzecim w ciągu roku prezesem rządowej spółki Centralny Port Komunikacyjny z pensją blisko 30 tys zł

Spółki Kukułki, a pieniążki nasze topnieją jak LODY. Po prostu Kryzys Klimatyczny Imperatora K2 Komunistycznego Kosmity. Co 4 lata, ta sama śpiewka, i tak już ze 100 lat. To niby jak mamy się czegokolwiek solidnego dorobić, jak jesteśmy ciągle przez te Czarne Partyjne Kruki rozdziobywani. Żywcem. A gdzie nasza Forsa. Nie ma, odleciała w Siną Dal razem z nimi

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
07.01.2020

W podstawówce gazują dzieci. Tak świętowano przyjęcie imienia przez jedną ze szkół

Coś takiego może wymyślić tylko i wyłącznie Chory Umysł Obłąkany Panowaniem Partyjnej Sekty! Jeszcze tylko zrobić z nich WYKLĘTYCH i posłać do Lasów i Okopów! Życie wymyślaną ideologicznie historią, to jak powrót do jaskiń! Ale ten Stan Politycznego Obłąkania minie, jak każda zresztą choroba. Nasz sąsiad też ma ten sam problem historyczny, i też pisze ją na nowo. To musi być jakiś Nowy Gatunek Kosmicznego Wirusa! Który atakuje zmysły, i cofa czas, czyli mamy żyć teraz nie tym co ważne i przyszłe, tylko wykopywać szkielety przeszłości, by robić z nimi szkolne przedstawienia. A jednak się kręci!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
07.01.2020

Riad Haidar traci funkcję ordynatora szpitala. To decyzja polityczna nowego dyrektora?

Obłęd Partii Władzy Centralnej nigdy się nie kończy, dopóki nie zastąpi go Inna Władza! Jadą jak walec, aż wszystkim przeszczepią swoją Jedną Nieomylną Tożsamość, tym bardziej interesuje ich Oddział Noworodkowy! Przecież dla nich liczy się tylko Przedmiotowa Masa Wyborcza, a tam nie ma żywego człowieka, tylko wojenne emocje. Tak sami, będąc biernymi, niszczymy własną Tkankę Społeczną Organizmu Państwa, taka Samodestrukcja z Autoagresji. Kiedy już większość zniszczymy, i wylądujemy w Rowie Madurowiańskim, wtedy dopiero zaczniemy sprzedawać włosy, żeby mieć na chleb. W 15 lat, w taki sam sposób Partia Władzy Centralnej Wenezueli, wszystko rozdała i wszystko zniszczyła

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
07.01.2020

Budowane za 7 mln zł sztuczne jezioro do likwidacji. Zagraża ludziom

Jaki to ma być niby wyczyn? Tylko 7 milionów. Mierzej Wiślana zwana też Nieżyjką Piślaną to jest zagrożenie, to jest likwidacja, z grubsza jakiś okrągły MILIARD. Spadać maluchy kilka milionów, do wora z wami, dzieci i ryby nie mają głosu. Patrzcie jak nadciąga Imperator K2 Komunistyczny Kosmita i jego wierne Istoty Ludzkie HKR Happy Kloniki Robociki! Giganci Likwidacji! Kto następny?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
07.01.2020

Pedofilia w Legionie Chrystusa to przykład wręcz systemowej patologii

Bo Im Większa Masa Krytyczna jakiejkolwiek Masy Centralnej Władzy, tym WIĘCEJ PATOLOGII! Dlatego też Oświecone Społeczeństwo dąży za wszelką cenę do osiągnięcia Samorządowej Demokracji Bezpośredniej! Tylko, że kiedy Partia Władzy Krytycznej dostanie do swoich łapek władzę oraz wszystkie pieniążki, to już zrobi wszystko, zniszczy każdego, kto się jej PRZECIWSTAWI! Dokładnie się przyjrzyjcie temu co się dzieje DZISIAJ w naszej Ojczyźnie, bo jak tak kochaniutkie „GAMONIE LENIWE”, będziecie się tylko przyglądać, to ktoś pewnej nocy skradnie wam piżamę, i obudzicie się takie Polskie Naguski! Bez Bluzki! Einstein już wam to udowodnił: E=mc2. Im większa masa tym więcej energii. Tutaj niestety Ciemnej Energii! „Jak widać”!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
07.01.2020

Rosyjska dziennikarka wyrzucona z pracy, bo zadała Putinowi niewłaściwe pytanie

Dyktatura DYKTUJE PYTANIA. Kochane Matołki Koziołki! Dopóki jeszcze możecie temu zapobiec, to wybierzcie tego właściwego Prezydenta, któremu będziecie mogli zadać Każde PYTANIE! Po to, ażeby następne 100 lat nie patrzeć na Cyrk Cyrków jakim częstują nas Jemu PODOBNI! Bo on z całą armią i bronią atomową muszą ścigać i zamykać jednego jedynego Nawalnego, bo trzęsą portkami ze strachu! Że zrobi im krzywdę! Niewyobra…żalny Kosmos Kosmosów! Żeby tak zniewolić setki milionów ludzi, że oni idą jak te baranki na „Oligarchiczną RZEŹ”, a jak któryś podskoczy, to się go likwiduje, jak pionka. Putin! Putin! Coś Ty im uczynił. Chłopie opamiętaj się! To co robisz to jest Średniowiecze. Ludzkość stoi nad Przepaścią Katastrofy Klimatycznej, a Ty zajmujesz się szabelkami i gierkami jak Chłopcy z Plac Broni!? Jak Metan z Syberii ruszy, to Twoja Potęga zniknie z Matki Ziemi, bo nic nie czynisz dla jej dobra, oprócz tego, że Wyrywasz jej Złoto, a ono jest własnością Wszystkich Ziemian, jakby ktoś pytał! Maładiec!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.12.2019

PiS chce dać mediom publicznym kolejne pieniądze. Tym razem kwota jest rekordowa

Obywatelu jak masz jakieś potrzeby, bo akurat zmniejszyły ci się wpływy z reklam, to pójdź z wiaderkiem do Agentury PISA, a wtedy twej radości nie będzie końca. Patrz i ucz się, jak się robi Złą Zmianę, trzeba ją tylko nazwać odwrotnie, a kasa sama płynie 2 Miliardowym Strumieniem, byś został zalany Codziennym Wodolejstwem Oceanu Pustosłowia

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.12.2019

Sędzia elekt TK: Chciałoby się powiedzieć "wybacz im, bo nie wiedzą, co czynią". Ale oni wiedzą

Te Ręce! Trzymają Was Drodzy Polacy za Gardło! Hop Siup, Dana, Dana! Tup, Tup! Tak robią Tuptusie! Z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.12.2019

Anty-Bodnar: Marcin Warchoł, nowy pełnomocnik rządu

Ktoś z Partii Władzy Centralnej, będzie wam mówił jak macie zmieniać pampersy Swoim Dzieciom! Z tego będzie już Kolejna Wielka Kupa Jednej Słusznej Tożsamości. A Wy Drodzy Polacy się w tym babrzecie!! Wiedząc dokładnie jak to pachnie!! 2 Miliardy dla Telewizji Publicznej, która Codziennym Wodolejstwem topi was w Oceanie Pustosłowia, na dnie którego możecie podziwiać tysiące Atlantyd Rowu Morawiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.12.2019

Nagła czystka w poznańskiej prokuraturze. Stanowiska tracą szefowie dwóch ważnych prokuratur. Wybrano Zioło 100 Lecia „Polityczny Czystek”

Przed zażyciem konieczna jest konsultacja lekarska na oddziale „So Sorry for SOR-y”. Witamy w Krainie Deszczowców – Karrramba! Tak na naszych oczach potrafi całe państwo popełnić SAMOBÓJSTWO! Czyli się rozpada, dlatego, że jest rozszczepiane po to, ażeby powstała Krytyczna Masa Wyborcza! Witajcie Ziomale na na planie filmu Star Wars King of Poland!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.12.2019

Straszy LGBT i imigrantami. Wspiera antyszczepionkowców i płaskoziemców. Jak działa rosyjska dezinformacja w Polsce

Tak wygląda „ANTY- ewolucyjny Ogłupiacz Globalny”! Jego specjalizacja, to rozszczepianie ludzkości na „Promieniotwórcze Ludzkie Cząstki Polonu”, które w Przyśpieszaczu Trollowym, zwanym Akceleratorem Emocjo-Moralno-Ideologicznym, mają wywołać AUTODESTRUKCJĘ, na drodze Autoimmunologicznej Reakcji Łańcuchowej! Taka „Nowoczesna Broń Jąderkowo-Testosteronowa. Uwielbia uprawiać „Tragikomiczną Farsę”, kiedy mając najnowocześniejszą Armię Świata, musi zamykać w więzieniu Jednego Agenta zwanego Nawalnym, uzbrojonego jedynie w jeden Smartfon i Jeden Dron! Panie Twittputiner! Gratulujemy! Ale tego już dawno nie kupujemy. Prosimy o jakieś, naprawdę prawdziwe pomysły. Ten „KICZ” jest nudny, i przejadł się już wszystkim, nie wyłączając podobnych Ziomali! Nudy nad Nudami!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.12.2019

Marian Banaś w trzy miesiące rozdał 3,6 mln zł nagród

Jest w tym najlepszym jako Istota Ludzka HKR – Happy Klonik Robocik - specjalistą w Regionie RP Matki Polki. Oczywiście Robocik sklonowany przez Imperatora K2 , Komunistycznego Kosmitę, który swoją inwazją od 2015 roku okupuje naszą Ojczyznę

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
13.12.2019

Droższa energia na nowy rok

Partia Władzy Centralnej mówi, że nie zdrożeje, to nie zdrożeje. Na licznikach liczy się tylko Prawda i Dobra Zmiana, co tam wasze portfele i realne życie. Shou must go on! Jak wam wyłączą PRĄD, to wtedy dopiero załączą się „Wasze Wolne Rozumy”! Miejmy nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
13.12.2019

Rzecznik rządu o Tokarczuk. "Nie musimy się zgadzać z każdą osobą, która dysponuje Nagrodą Nobla"

Niezły Kosmita pod działaniem Centralnego Akceleratora Emocjo-Moralno-Ideologicznego, który codziennie rozszczepia niewinnych obywateli, robiąc z nich Radioaktywne Cząstki Polonu! Taka Istota Ludzka HKR Happy Klonik Robocik - Jednej Słusznej i Nieomylnej Tożsamości!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.12.2019

Pacjenci coraz bardziej wyrywni. "Za to, że mnie trzymacie, to was oszczam". Pacjent groźbę spełnił. - Co piąta nasza wizyta to atak - mówi rzecznik pogotowia ratunkowego w Łodzi

Potrzebne Natychmiast Kosmiczne Pogotowie Psychiatryczne! . Centralny Akcelerator Emocjo-Moralno-Ideologiczny tak napędza i przyspiesza „ludzkie Cząstki Tkanki Społecznej”, że stają się one same dla siebie niebezpieczne!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
11.12.2019

Tor przeszkód dla Służby Więziennej za 369 tys. Onet dotarł do nowych dokumentów

„JAKI” Tor Przeszkód? Pytajcie Jego On wie dokładnie za ile to można wybudować. Oni wszyscy to Istoty Ludzkie HKR , Happy Kloniki Robociki. Jak czują strach i lęk, że zbliża się ich koniec, to są coraz bardzie chorowici!! I udają, żeby im współczuć! Masakra Komunistycznych Kosmitów pozbawionych wyobraźni! Na szczęście już ODCHODZĄ, znaczy odlatują na swoja Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
11.12.2019

Ks. Tymoteusz Szydło chce odejść ze stanu duchownego

Jeden szczery i uczciwy. Prawda zawsze wyzwala człowieka. A mylić się i błądzić jest ludzką rzeczą. Poszukiwanie to naturalna ludzka i ewolucyjna aktywność. Brawo za taka deklarację, ona zawsze wymaga odwagi, i to od każdego, oby było takich więcej postaw w życiu. Brnięcie w zakłamaniu niszczy Ludzką Tkankę i nikomu nie służy

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
10.12.2019

Polska Fundacja Narodowa płaciła za młodego znajomego Antoniego Macierewicza

On wyraźnie i szczerze Wam mówi, prosto w oczy, że to Wy na to Polacy musicie ciężko pracować, na każdą Partię Władzy Partyjnej, i tak już od 100 lat. A efekty tego zobaczcie sobie sam. Mamy już straty BILIONOWE! Robiąc tak samo od 100 lat, nie można dojść do niczego. To trzeba w końcu zacząć robić Inaczej Oddolnie w strukturach Samorządowej Demokracji Bezpośredniej! Chodząc non stop dookoła jednego centralnego drzewa partyjnego, nigdy głębiej do lasu się nie wejdzie!? Choćby chodzić nawet 1000 lat. Dlatego, że Felczerzy Polityczni zdążą wszystko, przejeść i rozdać, pozostawiając za sobą Oceany Pustosłowia Antymaterii Komunistycznego Kosmosu!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
09.12.2019

Karczewski zarobił w szpitalu 400 tys. zł, gdy był senatorem. Resort zdrowia: niedopuszczalne

Zabierzcie im pieniądze, niech zostaną tylko ci, którzy chcą służyć naszej Ojczyźnie! Dobrze sobie popatrzcie jak wygląda twarz Partii Władzy Centralnej Komunistycznych Kosmitów! Dopóki sobie tego nie uświadomimy, dopóty ta Inwazja Komunistycznych Kosmitów będzie trwać! A może trwać i następne 100 lat!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
06.12.2019

Bankier Putina i jego kochanka: Samolot, jacht i willa w Moskwie

Genialny i Bohaterski Aleksiej Nawalny znów w akcji. Jego naśladujcie Polacy. Bo jak nie, to będziecie potem zmuszeni odpowiadać w „pierdlu za czyny popełnione w tym czasie na wolności”. Jeden obywatel odważny i uparty zatrzymał całą armie i broń atomową, że prezydent trzęsie portkami i go ciągle zamyka. Po prostu Kosmos i Kicz Partii Władzy Centralnej

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
05.12.2019

Rząd nie da już ludziom pieniędzy do ręki. Minister rozwoju dla BI: nie będzie kolejnych bezpośrednich dopłat typu nowe 500 plus

Kasa BUBU! Tak nadciąga Wielka Plajta Partii Władzy Centralnej. W 100 letniej historii naszej umęczonej Ojczyzny. Masakra Populizmu zawsze się tak kończy! To teraz jak wsadziliście kij do mrowiska, POKAŻCIE jak się znów zwołuje te miliony mrówek, ażeby zechciały razem budować wspólne MROWISKO! Nie tylko dla orłów! Tylko, że jak coś 100 lat nie funkcjonuje to 101 rok dopiero NIGDY! Pakujcie już walizki, żebyście zdążyli zwiać! Jak poprzednicy. P-WC-CI-TAMCI-SYZYF. Ale przynajmniej znów mamy Dekadę co Sprzątać! Robota sam się robi!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
05.12.2019

Rosjanin “przerzucał” nielegalnych migrantów przez fałszywą granicę rosyjsko-fińską

Za ten genialny POMYSŁ, powinien dostać autentycznego NOBLA! Po prostu można się po pachy uśmiać, co człowiek potrafi jeszcze zrobić dla mamony. Nasi Partyjniacy Władzy Centralnej niech się uczą, dlatego, że oni biorą kasę za NIC. Ten oto „Pomysłowy Rosjanin przynajmniej coś fajnego i śmiesznego ZREALIZOWAŁ! Brawo! Brawo. Bo trzeba mieć poczucie humoru!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
05.12.2019

Włoskie "sardynki" zjedzą prawicowych populistów?

Tak zjedzą, bo prawda zawsze przecież zwycięża, zwycięża każdych Populistów rodem z Piekła! Trzeba być nieźle emocjonalnie zwichrowanym, żeby pozwalać niszczyć Tkankę Społeczną, której każdy z nas jest CZĘŚCIĄ, a ta z kolei jest częścią całego Organizmu Państwa. Podcinanie gałęzi to główny zamiar wszelkich populistów i wywrotowców. Ale ewolucja tak ma , i to się pewnie nigdy nie zmieni. Ludzkość taki ma niestety napęd, od skrajności wojny do pokoju

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.12.2019

W górę składki dla pracowników i firm. Ostre kontrole przedsiębiorców. Zasiłki chorobowe tylko dla wybranych. PiS ma już gotowe projekty

Do końca, będziecie słyszeć jednak Fanfary Radości Dobrej Zmiany, będzie je słychać nawet na dnie Rowu Morawiańskiego Oceanu Pustosłowia. Aż nagłe kopnięcie obudzi wasze zaspane Kody DNA oraz wasze samodzielne myślenie. Bez pracy nie ma kołaczy. Społeczeństwo woła głośno jednymi ustami, ale je MILIONAMI! To nie jest bułka z masłem, rządzić całym Państwem. Do tego trzeba mieć łeb jak KALFAS, i w dodatku jeszcze otwarty, a nie zabetonowany

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.12.2019

PiS mści się na Banasiu. Jego syn stracił pracę

Banan-si-owy Song! Tak zostanie każdy z was potraktowany, jak się będzie sprzeciwiał Woli Partii Władzy Centralnej. Trzeba być nieźle na „emocjonalnym ideologicznym haju”, żeby sobie takie coś ZAFUNDOWAĆ, i to własnej i jedynej Ojczyźnie!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.12.2019

Donald Tusk uhonorowany za "zaangażowanie w międzynarodowe porozumienie i pojednanie"

Donald Tusk odebrał w niedzielę w Hamburgu nagrodę im. Marion Doenhoff. Były szef Rady Europejskiej został uhonorowany za zaangażowanie w międzynarodowe porozumienie i pojednanie. Zgoda buduje, dlatego „Jedność Głupcze”.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.12.2019

Stany Zjednoczone mają kij na Chiny

Chiny prowadzą Wojnę Gospodarczą. Drodzy Polacy! Jak coś kupujecie od nich, to rujnujecie własne Miejsca Pracy!!!!!!!!. To musimy sobie UŚWIADOMIĆ, bo żyjemy w Gospodarce Globalnej, Agresywnej, która wypompowuje nasze pieniądze! Zostawiając nas na LODZIE! Dlatego wspierajmy Zjednoczona Unię Europejską, i ten wspólny rynek! To muszą być działania zrównoważone i przemyślane

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
29.11.2019

Lekcje religii za drogie dla Ustrzyk Dolnych? "To nie jest problem światopoglądowy"

Bartosz Romowicz, burmistrz Ustrzyk Dolnych, wywołał krytykę swoim pomysłem, by ograniczyć liczbę godzin religii w szkołach. - Jako samorządowcy oszczędności musimy szukać wszędzie - tłumaczył w TOK FM. „Jego naśladujcie, on jest naszym Prawdziwym Prorokiem, bo nie jest zakłamany! Pewni sam Chrystus przyznałby mu dzisiaj rację, kto to wie!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
29.11.2019

Policjant zobaczył mężczyznę z workami na stopach. Dał mu swoje buty

Fajny Człowiek w Człowieku. Trzeba go koniecznie sklonować i jak najszybciej namnożyć, może to jakoś nas uratuję!? Jest jakiś pomysł, przynajmniej. Mógłby też uczyć w szkołach, zamiast lekcji religii. Ucząc jak zamieniać słowa w czyny, według Matki Teresy z Kalkuty! Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.11.2019

PiS murem ( MUREM JARYCHA ) za Banasiem w Sejmie. A prezes NIK nie odpowiada na pytania opozycji

„Trąby Jerychońskie”, patrzcie jak pasożyty zjadają wasz Trud Budowy Struktur Samorządowych! Na co wy jeszcze czekacie!? Aż wyjedzą wasz MÓZG!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.11.2019

Samorządy stracą opłatę miejscową i uzdrowiskową

Co by tu jeszcze ukraść tym SAMORZĄDOM. Może by tak im kazać płacić za powietrze! To jest chyba genialny pomysł. Zostaniecie zjedzeni od środka, przez najgroźniejszego pasożyta „Partię Władzy Centralnej”! Ona was tylko przetrawi i wydali! Na śmietnik historii. Jesteście zjadani żywcem. Za błędy trzeba zawsze płacić. Społeczna ewolucja nie obywa się bez ofiar. Obyście sobie to w 2024 zdążyli uświadomić, i postawili w końcu na Samorządową Demokrację Bezpośrednią!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.11.2019

Byli podwładni Mariana Banasia mają nowe posady. Wciąż robią kariery urzędnicze

Urzędnicza Krasula, znaczy karmiona przez pracujące społeczeństwo, musi być dojona do ostatniej kropli mleka, a nuż dostałaby groźnego zastoju i owrzodzenia! Doić! Doić! Jeszcze raz nie zapomnieć Doić!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.11.2019

Gospodarka znów skacze na jednej nodze

Chorej Nodze Partii Władzy Partyjnej! Codziennego Wodolejstwa Oceanu Pustosłowia! W Grze Karcianej, to się nazywa, Sprawdzam! I tak oto znów przepuszczą naszą wspólną Ojczyznę, w karty! Karty Partyjnego Wodolejstwa bez pokrycia. Tylko gdzie są te nasze oszczędności? Nie ma i nigdy nie było. Oni maja Immunitet, i nie ponoszą za nasze straty, żadnej odpowiedzialności!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.11.2019

Lekcje religii za drogie dla gminy. Burmistrz Ustrzyk Dolnych prosi biskupa, by skrócić je o połowę

Dzisiejszy Kościół pełen Dinozaurów, na wymarciu! Ducha jak się zmaterializuje, to już nie ma w co wierzyć. Niestety, ale to trzeba wiedzieć. Chrystusa nie da się tak w nieskończoność wykorzystywać, i kazać sobie za niego płacić!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.11.2019

Przyboczny marszałka zgarnął fortunę z naszych podatków! I od razu złożył dymisję

zgarnął gigantyczną nagrodę 34 448,73 zł na rękę i... odszedł! Przelewy Agentury PISA. Z Pustego w Próżne! Można? Można! Trzeba tylko się fajnie uśmiechać, ale trzeba wiedzieć do kogo!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.11.2019

Przystawki się stawiają. Ziobryści i gowinowcy mnożą żądania wobec PiS

Oni tam sami siebie podają na Obiad Narodowy, jako główne danie! Tak kończy się, i to zawsze każda Partia Władzy Partyjnej Jednej Słusznej Tożsamości! Zostają tylko Trzy Przystawki!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.11.2019

Co z Ursusem Elvi? Marzenie Morawieckiego pozostało atrapą

Wymowny pogrzeb, czarna folia to znak Czarnej Dziury w Gospodarce! Autka elektryczne na Elektryczne Węgorze! Gratulujemy! Kosmiczny Chaos! Czy ktoś potrafi to jeszcze ogarnąć tą Czasoprzestrzeń mknącą z szybkością ponadświetlną!? Codzienne Wodolejstwo Oceanu Pustosłowia! Płyną na fali słowa, słowa, coraz więcej miliardy słów. A gdzie te CZYNY!? Na dnie Rowu Morawiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.11.2019

Ministerstwo ukrywa długi szpitali. A są rekordowe

O tak mamy już bardzo DŁuuugi Szpital, najdłuższy na świecie! To chyba jest wielki Suuuukces!? A nie porażka!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
19.11.2019

Kreatywna księgowość budżetowa znana nie od dziś!

I też nie od wczoraj! Dobrze, że się już zwijają, będą się wić jak węgorze, ale cóż tam, mają przecież swóje Tarło - Jednej Słusznej Tożasmości na Nieżyjce Piślanej! „Budgate of Gold” Czyli Żyła Złota dla Wybrańców! Sami daliście im KLUCZ!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.11.2019

Mateusz Morawiecki ministrem sportu i premierem. Andrzej Duda powołał nowy rząd

SDG Champions League! Prezydencka Liga rusza z wiosną z kopyta. Kapitanem naszej Opozycyjnej Prezydenckiej Drużyny jest „Niezwyciężony Kieł Mądrości” Zapraszamy na Orliki!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.11.2019

Trwają manewry wokół budżetu na 2020 rok. Rząd szuka pieniędzy na 13. emeryturę i 500 plus

Już za niedługo będziemy cienko nucić „ Cuda Cuda ogłaszają” Nie powiem było fajnie, ale dość krótka ta bajka o bajkowym budżecie ślepego rozdawnictwa. Witamy w Rowie Morawiańskim! Czarnej Dziury Ciemnej Strony Mocy! Szukajcie a znajdziecie, też jest, ale to chyba nie o pieniądzach!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
15.11.2019

Radio Maryja z najniższą słuchalnością w historii

Ciekawe według jakiej Biblii oni tam dialogują, przecież Chrystus chodził w sandałach nic nie posiadał i wszędzie był uchodźcą, nie wspominając o braniu Pieniędzy za swoją usługę! Witamy na Experimental Planet Kraken $$ Mamohna, Świeckich Religiobożków! Bidulka ta Matka Boska, oj bidulka! Zrobili z niej Towar i robią sobie kasiorkę! Człowiek już niżej nie może upaść! Chyba. Nadszedł chyba już czas, żeby jakoś wyjść z tej Czarnej Dziury Ciemnej Strony Mocy! Prawda zawsze zwycięża, nawet po 500 latach ludzkiego zakłamania!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
14.11.2019

Pozew za PiS-owską reformę edukacji. "Niech odpowiedzą, za dramaty dzieci"

Postawić ich wszystkich pod ich Ścianami Płaczu, które postawili naszym dzieciom! Niestety to brak wyobraźni jest najczęstszym powodem ludzkich, a nade wszystko Społecznych Nieszczęść! Każda Partia Władzy Centralnej jest największym szkodnikiem Tkanki Społecznej!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
13.11.2019

PiS nie podkupił żadnego senatora. Tomasz Grodzki został marszałkiem Senatu

Wychodzimy powoli z Czarnej Dziury Ciemnej Strony Mocy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.11.2019

NIK komentuje doniesienia o zwolnieniach

"To NIE normalne roszady". Oblicze Geniusza Honoru, nic tylko mu założyć Rękawiczki Samuraja!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.11.2019

Prezes PKO BP przyznaje: będzie trudniej o kredyt

Niech żyje Rów Madurowiański!, Właśnie się do niego staczamy! „Geniusze” przy Sterze. Kasę wywalać łopatami, potrafi każdy, ale ją zarobić, mądrze zainwestować, no to już mało kto! Popieranie Zbiorowej Głupoty Emocjonalnych Kosmitów, tak się kończy, życie jest na rozdawnictwie fajne, ale strasznie krótkie, zderzenie z rzeczywistością, że głowa boli! Polacy załóżcie Kaski Ochronne! Zawczasu!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.11.2019

Szef AliExpress: Dzięki blogerom będziemy Polakom kojarzyć się z modą

Wy towarzyszu kojarzycie się nam z Komunistycznymi Kosmitami. Wypompowujecie nasze dobra, i w ten sposób przyczyniacie się do pogłębiania Kryzysu Gospodarczego, który sobie właśnie do nas zmierza! Należy chronić lokalne rynki, ponieważ inni ograbiają nas z PRACY! Konsumpcjonizm Globalny jest największą zarazą tego świata, ponieważ doprowadza do Globalnej Katastrofy Klimatycznej!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
08.11.2019

Lekarze ze Wschodu nie chcą leczyć Polaków

Mieliby spod deszczu po rynnę!? Widzą, że u nas wracają Komunistyczni Kosmici! Niestety jak sobie pościelisz, tak się będziesz leczył. To co widzicie teraz, to dopiero przedsionek Piekła, które nadchodzi! Popatrzcie sobie tylko na twarze tych wszystkich, którzy do was przemawiają, Jeden Wielki Strach i Lęk, rozbiegane oczy, używają języka kosmicznego, nikt już tego nie rozumie, nawet oni! Tak kończy się zakłamywanie rzeczywistości. Zemsta Prawdziwej Natury nadciąga, bo liczy się tylko wiedza i doświadczenie. Reszta to Partyjny Kosmos! Prawda zawsze zwycięża!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
08.11.2019

Emmanuel Macron wraca z Chin z cennymi kontraktami. O prawach człowieka zapomniał

Już wkrótce Matka Ziemia im odpłaci tym samym!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
07.11.2019

Rosnące koszty funkcjonowania TK. Rzeczniczka: powodem między innymi konieczne remonty

Krecia Robota jest kosztowna, to tak jak budowa metra, trzeba kopać i kopać, i nigdy nie wiadomo na co się natr-m-afi!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
06.11.2019

Abp Głódź i abp Jędraszewski honorowymi gośćmi konferencji o godności człowieka. Rząd za to płaci

Hamstwu w życiu należy się przeciwstawiać siłom i godnościom osobistom! Hamen

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
05.11.2019

Przepraszamy, porodów nie przyjmujemy

Parady i Porody domowe. Nich żyje krótkowzroczne i ślepe państwo Partii Władzy Centralnej! Zaraz zabraknie wam prądu, wtedy wasze świadomość się wyprostuje i dozna oświecenia. Jak coś nie funkcjonuje 100 lat to robione po rok 101 też nigdy nie zafunkcjonuje. Stoimy pod Ścianą Płaczu! W Tył zwrot, naszym jedynym celem jest Samorządowa Demokracja Bezpośrednia!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.11.2019

Pracownicy MF zatrzymani za wyłudzenia VAT otrzymali odprawy

Odprawy p-osłów polskich! Osiołkiem, który na to pracuje jesteś Ty Pracujący Polaku i Płacący Podatki! Życzymy wielkich garbów, żeby ich wszystkich dalej utrzymywać, robimy to już 100 lat. Ale bezrefleksyjnie, bo System P-WC-CI-TAMCI-SYZYF, ma się dobrze, jak PKS i PGR! Które ponownie zainstalowano we Władzy Centralnej. Nie chodzi bynajmniej o ofiary tego patologicznego systemu Komunistów Kosmitów, którzy te PGR-y nam pobudowali! Ludzi z natury są wspaniali, to Centralny Komunizm ich zniekształca patologicznie, jak tych wszystkich Banasiowych co to na dnie Rowu Morawiańskiego, -15ha sobie, naszym kosztem, robią świetne interesy, pod Opieką Wszystkich Służb, swoich służb! Które sobie sami, dla siebie Sprywatyzowali. Witamy w Państwie Patologicznym!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.11.2019

Europosłowie PiS pojechali do odciętego od świata Kaszmiru na propagandową wycieczkę

E -Tam!, Podróże kształcą, szczególnie za darmo!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
31.10.2019

Dworczyk przejął już władzę w wałbrzyskim PiS, teraz chce być ministrem obrony narodowej

Pan Generał ma jednak swoje zdanie w tym temacie, chyba dość jednoznaczne!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
31.10.2019

Fiasko programu PKS plus. "To były ruchy pozorowane pod potrzebę chwili"

PEKAESY już jeżdżą po całej Polsce i witają się, żeby zostać Prezydentem! Geniusze w natarciu. Jeszcze poprosimy te tam PGR-plus i już będzie cacy, tak jak było. Ludziska sobie w tym pożyją, i zorientują się, że to droga do Rowu Morawiańskiego. No bo zapomnieli, bidulki. Drodzy Polacy, z gadania, to nawet jeden Wołek Zbożowy nie przeżyje?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.10.2019

NFZ chce płacić za efekt leczenia, a nie za wykonaną procedurę

Polskie Społeczeństwo czyli 40 milionów bijących serduszek, spokojnie zrzucie się na Uzdrowienie NFZ! Jakiś teraz Komunistyczny Kosmita będzie miał nowe ministerstwo do orzekania Kto OZDROWIAŁ! Entropia Systemy Narasta Lawinowo! Koniec Bliski!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.10.2019

Dworczyk przejął już władzę w wałbrzyskim PiS, teraz chce być ministrem obrony narodowej

Pan Generał ma jednak swoje zdanie w tym temacie, chyba dość jednoznaczne!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
29.10.2019

Szumowski: coraz mniej lekarzy wyjeżdża

Po prostu geniusz, wziął i powiedział! Bo większość wyjechała! Panocku Drogi! We Wrocławiu termin do endokrynologa wynosi 10 lat!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
29.10.2019

Dekada w kolejce do lekarza. We Wrocławiu endokrynolog przyjmie w 2028 r.

Tak się kończy każda krótkowzroczna władza centralna czyli Każda Partia Władzy centralnej, znaczy od 100 lat, robimy to samo, i się dziwimy, że nie jest lepiej. W tym systemie nawet za 1000 lat nie będzie lepiej, bo to jest system Zapchaj Dziurę P-WC-CI-TAMCI-SYZYF! Sorry for SOR-y zapcha Czarną Dziurę!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.10.2019

Największa znana polska farma trolli bierze państwowe dotacje. Pracowała m.in. dla TVP

Bartłomiej@Marian@Mamohna. Witajcie Polacy w świcie Kosmicznych Komunistów!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.10.2019

"NASZ DZIENNIK": BRAKUJE LEKARZY

ZA TO MAMY DO LICHA I TROCHĘ FELCZERÓW POLITYCZNYCH! I TO OD 100 LAT, MAJA SIĘ DOBRZE, BO ZA NIC NIE ODPOWIADAJĄ, ALE MY IM ZA TO NATOMIAST SŁONO PŁACIMY I SAMI SOBIE ICH WYBIERAMY, I TAK W KOŁO MACIEJA OD 100 LAT ZBIOROWY MASOCHIZM KIERATU PARTII WŁADZY CENTRALNEJ! OBYWATELU ULECZ SIĘ NAJPIERW SAM!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.10.2019

Religia? Nie, dziękuję. Wolę okienko. Uczniom nie po drodze z katechezą

Zbyt wiele wiemy, żeby nas COŚ pseudoduchowego deprawowało, jacyś Świeccy Religiobożkowie o Średniowiecznych Zapędach, Czuć swąd opon, ale mózgowych! za które im płacą im zleceniodawcy z Partii Władzy Centralnej. Młodzi wyczuwają FAŁSZ na miliony kilometrów! Sam Chrystus przewraca dzisiaj się w swoim Grobie i Niebie!? Kto to wie!? Mamonowy Duch to nie jest już żadna wiara, tylko Atrapa Wiary! A kto z nas dobrowolnie chce być jakąś atrapą!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.10.2019

Biskup Głódź, gdy nastał, przyjeżdżał do prałata Jankowskiego i pił za trzech. Kilka samochodów, a w każdym po czterech księży”

Władza duchowa w ludzkich rękach, to niestety największe zło na Matce Ziemi. Czarna Dziura Ciemnej Strony Mocy, i to od samego początku. To jest Antyludzki i Antyewolucyjny Gniot. Pełne usta słów powoływania się na Chrystusa, a z tyłu niestety ogon Everestu nagromadzonych zaniedbań codziennego wodolejstwa oceanu pustosłowia

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.10.2019

Niepełnosprawny senator elekt chciał do Warszawy jechać pociągiem. Na dworcu w Katowicach zabrakło rampy

Panie Senatorze, rampa to jest, ale chyba tylko w Warszawie! Będzie trzeba to jako pierwsze załatwić! Brzmi jak inna Galaktyka, ale taka jest rzeczywistość! Powodzenia!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.10.2019

Nikt nie widział przekrętów w MF. Arkadiusz B. był szefem Krajowej Szkoły Skarbowości. Od stycznia siedzi w areszcie pod zarzutem kierowania grupą wyłudzającą VAT

To jest tak zwany System VA-T-CUM, znaczy uszczelnia się zwykłych obywateli, ażeby inni mogli z nas Robić Próżnie. Dalibyście spokój, a gdzie mieli się uczyć fachu, żeby wiedzieć jak działa Mafia Vat. Oni wszyscy przecież pochodzą z Rowu Morawiańskiego, na Oceanie Pustosłowia. Nic od 100 lat się nie zmieniło!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.10.2019

Szkoła ma iść w patriotyzm. Od seksu trzymać się jak najdalej

Raczej PARTIOTYZM-IDIOTYZM! Jednej Słusznej Tożsamości. W dobie Homo Smartphonicus niezłe jaja sobie ktoś robi, mega galaktyczne jaja!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.10.2019

Jarosław Kaczyński: reelekcja Andrzeja Dudy gwarancją silnej Rzeczypospolitej. Przyznał też, że "piękne zwycięstwo nad siłami Polski minus trzeba przypieczętować" sukcesem w wyborach prezydenckich

Chyba „Przypieczonkować na PICNICU Mega PIC i NIC! Ciufcia na Ruski Wągiel Wodorowy! Codzienne Wodolejstwo Oceanu Pustosłowia Rowu Morawiańskiego Tysiąca Stępkowych Promków I Atlantydek oraz Samochodów na Elektryczne Węgorze! A wszystko to w Dolinie zwanej Nieżyjką Piślaną! Złoty pociąg już poświęciliście, tylko jakoś te wagony to mocie z czornym ruskim wąglem, zamiast złotem! Wojciech Korfanty się w grobie przewraco! Bo myśli, że nom te Śląskie Skrzydła bydziecie na złoto malować! Kiszono Kapusta, Salceson, Marmolada! Płucka na ciepło! Czegoś ty się chłopie najod, co tak głodno godosz!? Idzie srogo zima, kup se dwie pary kalesonów! No i ONUCE! Do swoich Walonek Mauzoleonek!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.10.2019

Były prezes Parku Śląskiego z nadania PiS zatrzymany przez policję. Jest podejrzany o przyjęcie 100 tys. zł łapówki

Partia Władzy Centralnej w natarciu, już tak 100 lat nas od środka wygryzają, pasożytki jednomyślności! Głosujcei nadal na wszelkie Centralki Manipulatorki oraz ich Spadochroniarzy we złotych pociągach i złotych gaciach!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.10.2019

Agenci CBA weszli do stołecznego ratusza. Szukają dokumentów dotyczących Czajki

Czajka się czai! Na każdym rogu! Drodzy Polacy! Rozglądajcie się! Noście parasole, żeby się chronić przed Ślinowymi Kulami Imperatora K2JKW!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.10.2019

Idzie kryzys, Polacy mniej wydaje

Zdrowy Społeczny Instynkt Samozachowawczy ma się dobrze, wyczuwa zakłamanie na setki kilometrów. Już czuć swąd wszelkiej maści! Imperator K2JKW oraz jego Istoty Ludzkie HKR, uwłaszczeni na społecznym pocie, nawet się już nie kryją, są ba z tego dumni, że jest ich aż tylu, co zamieszkują w tym Rowie Morawiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.10.2019

Absurdy projektu „Stop pedofilii”. „Pozbawimy nastolatki wiedzy oraz dostępu do antykoncepcji”

Tak wygląda Wstrząs Sexofilaktyczny! Nie mylić z anafilaktycznym!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.10.2019

Rosja promuje eksport węgla do Polski. Gigantyczny rabat na przewozy koleją

Węgiel to wodór, to tajemnicza technologia, która rozwija się na dnie Nieżyjki Piślanej. To tam powstanie największa fabryka produkcji wodoru z węgla. Nie doceniacie geniuszu Imperatora K2JKW. Oj niedowiarki z was Drodzy Polacy, niedowiarki! A szkoda!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.10.2019

Sytuacja jest poważna, Ministerstwo Zdrowia brakiem reakcji skazuje osoby głuche na powrót do świata ciszy

Partia Władzy Centralnej jest od 100 lat głucha na wołanie o Samorządową Demokrację Bezpośrednią, która dawno temu posprzątałaby ten 100 letni partyjny bałagan Felczerów Politycznych!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.10.2019

Nauczyciele coraz starsi, młodej kadry brak

Tak nie działa W REALU sprawnie żadne państwo rządzone przez jakąkolwiek Partię Władzy Centralnej, która jest ślepa i krótkowzroczna bo działa w Systemie P-WC-CI-TAMCI-SYZYF! Oczywiście „wirtualne sprawne państwo” istnieje jako Atlantydy na dnie Rowu Morawiańskiego! Przed Polskim Sejmem jest nawet w tym temacie otwarta Galeria Sztuki Star Wars King of Poland! Zwiedzanie bezpłatne!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.10.2019

EDUKACJA SEKSUALNA W SZKOLE? SONDAŻ RMF I "DGP" 79,4 proc. ankietowanych uważa, że zajęcia z edukacji seksualnej powinny być prowadzone w szkole

Polska Oświeconym Ludem Jest! Jesteśmy Uratowani. To dlaczego głosujemy na Felczerów Politycznych chorych na Syndrom Wstrząsu Sexofilaktycznego!? Nie mylić z anafilaktycznym

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.10.2019

Zielonych niesie globalna moda na eko. W Szwajcarii też

Oni tam „biedni” mają od 150 lat Swoją Oddolną Samorządową Demokrację Bezpośrednią. Takiego kosmicznego Imperator K2JKW Jednej Słusznej Tożsamości, tam już Nikt Żywy nie pamięta. Warto mieć marzenia! Oj warto! Drodzy Polacy! A to tak niedaleko. Czy ktoś wam to kiedykolwiek w 100 letniej historii, zaproponował! Nie! Co 4 lata wybieracie sobie Felczerów Politycznych, i dajecie na sobie im eksperymentować. Jednym słowem Polski Kosmiczny Chaos!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.10.2019

Chirurdzy odchodzą ze szpitali

Właśnie rząd Partii Władzy Centralnej importuje Bezkrwawych Znachorów z Indii, znanych z przeprowadzania najszybszych operacji na świecie. Tak, że zachowajcie spokój! Oni też opanowali do perfekcji leczenie „Wstrząsu Sexafilaktycznego” dokonują tego tak zwanym „Wlewem Leca”. Drodzy Polacy! Powolutku coś Wam się zacznie w waszych fajnych główkach oświecać, że nigdzie na świecie nie istnieje wolne i demokratyczne państwo rządzone przez jakąkolwiek Partię Władzy centralnej. Istnieją owszem, ale wszystkie są Dyktaturami bez Chirurgów!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.10.2019

Jedna kasta istnieje na pewno: kasta prezesa

Chyba Kasa! Nie Kasta!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.10.2019

Komendant policji odwołany za antypisowskie memy

Panie Komendancie jesteśmy z Panem całą rodziną, sąsiadami, i 9 Milionami Polaków, jakby ktoś pytał! Pana reakcja na ten Kosmiczny Chaos, jest jak najbardziej i zdrowa i prawidłowa! Oni już sami od środka się rozkładają, bo tak rozsadza każdego jednego nadmiar Zakłamanej i gromadzonej Antymaterii! Już wkrótce powróci Pan na swoje stanowisko! Spoko. A oni pójdą w zapomnienie

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.10.2019

Marsz Niepodległości: Różaniec jak kastet, czy Episkopat zareaguje?

Od czasu do czasu trzeba wyjść ze swoich domowych jaskiń, wziąć ogarek do ręki i pójść do losu i na coś zapolować! Przecież ten rytuał jest miliony lat stary, a to byt kształtuje świadomość - przecież! Amen. Jakby taki z jednym lubił czytać, i zajął się horyzontem i gwiazdami, to by troszkę porozmyślał zadając sobie pytanie Dlaczego to i owo. Ale komu się dzisiaj chce czytać lub patrzeć w gwiazdy, raczej szuka się gwiazd od uderzenia! Niby to samo, a jednak inny Wszechświat! Ewolucja tak ma

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.10.2019

Barbara Nowak o tańczącym proteście pod kurią: "To żałosna, paranoiczna farsa"

Tak wygląda kosmita, który przybył na Matkę Ziemię jako Istota Ludzka HKR, klonik Imperatora K2JKW z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna! U nich tam rozmnażanie jest poprzez Partenopartiogenezę, dlatego nas Ziemian to nie dziwi! Przecież to byt kształtuje świadomość! Dla nich sex nie istnieje, a kto go wypowiada natychmiast zapada w ciężki Stan Wstrząsu Sexofilaktyczny! Tutaj pomaga tylko Orbitalna Rechrystajanizacja! Zapraszamy do Kliniki, która stoi 50 metrów od Budynku Sejmu! Terapia jest bezpłatna

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.10.2019

Papież Franciszek: "Seks jest darem od Boga. Edukacja seksualna musi być w szkołach"

To jest Twarz Oświeconego Homo Sapiens! Maluczcy Ludzie uczcie się tego codziennie, no i módlcie się o taki sam rozum, by nie zawężać swoich horyzontów poznawczych, tym bardziej nie zawężać Władzą Centralną Małego „Poślanego - od Posła” Rozumku innym! Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.10.2019

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych pomysłów PiS bliski upadku

Partia Władzy Centralnej pochodzi przecież z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna! Czy to może dziwić!? Dziwi tylko to, że my na nich od 101 lat nadal głosujemy, stając się króliczkami doświadczalnymi. Taki mały Zbiorowy Obłęd! Ewolucja tak ma!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.10.2019

5. WFF, dzień 6.: narodowe hipokryzje

Tak rodzi się Ciemna Strona Mocy, która jak się rozleje, stanie się już niekontrolowalna, i zamieszka wtedy w waszych domach, a to wtedy nie będzie już takie banalne i śmieszne, że to oni a nie my! Bo to wtedy My Wszyscy będziemy w to wmieszani i po włosy UPAPRANI! Tylko kto chce żyć dobrowolnie w takim Kosmicznym Chaosie, Bałaganie, Gwałcie, Przemocy, Krzykach, Pobiciach, Strachu o siebie i własne dzieci! Społeczeństwo to Jeden Wspólny Organizm, jak nie działa nawet tylko jednak komórka, to chorujemy niemal wszyscy, jak to zaniedbamy, to zachorujemy przewlekle!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.10.2019

Inflacja zjada 500 plus. Potrzebna będzie waloryzacja?

To już wiedział PISAGORAZ z Pierwszej A, a co dopiero Jaruś z Drugiej B! Dziecinada. Polacy jesteście po raz 101 naiwni jak małe dzieci! Partia Władzy Centralnej robi za waszym głosowaniem z waszej Przestrzeni Społecznej, Kosmiczny Chaos Czasoprzestrzeni! Będziecie teraz gonić Zajączka Inflacji i wysłuchiwać jeszcze większego Codziennego Wodolejstwa Oceanu Pustosłowia! Zamiast zajmować się rozwiazywaniem rzeczywistych społecznych problemów, to obrabiamy Kosmiczne Tematy: Seksu, Sekty, Świeckiego oraz Samozwańczego Religiobożka! Taki Kroczo-Pis!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.10.2019

Barbara Nowak o tańczącym proteście pod kurią: "To żałosna, paranoiczna farsa".

Tak wygląda kosmita, który przybył na Matkę Ziemię jako Istota Ludzka HKR, klonik Imperatora K2JKW z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna! U nich tam rozmnażanie jest poprzez Partenopartiogenezę, dlatego nas Ziemian to nie dziwi! Przecież to byt kształtuje świadomość! Dla nich sex nie istnieje, a kto go wypowiada natychmiast zapada w ciężki Stan Wstrząsu Sexofilaktyczny! Tutaj pomaga tylko Orbitalna Rechrystajanizacja! Zapraszamy do Kliniki, która stoi 50 metrów od Budynku Sejmu! Terapia jest bezpłatna.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.10.2019

Papież Franciszek: "Seks jest darem od Boga. Edukacja seksualna musi być w szkołach".

To jest Twarz Oświeconego Homo Sapiens! Maluczcy Ludzie uczcie się tego codziennie, no i módlcie się o taki sam rozum, by nie zawężać swoich horyzontów poznawczych, tym bardziej nie zawężać Władzą Centralną Małego „Poślanego - od Posła” Rozumku innym! Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.10.2019

Jeden z najbardziej kontrowersyjnych pomysłów PiS bliski upadku.

Partia Władzy Centralnej pochodzi przecież z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna! Czy to może dziwić!? Dziwi tylko to, że my na nich od 101 lat nadal głosujemy, stając się króliczkami doświadczalnymi. Taki mały Zbiorowy Obłęd! Ewolucja tak ma!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.10.2019

5. WFF, dzień 6.: narodowe hipokryzje

Tak rodzi się Ciemna Strona Mocy, która jak się rozleje, stanie się już niekontrolowalna, i zamieszka wtedy w waszych domach, a to wtedy nie będzie już takie banalne i śmieszne, że to oni a nie my! Bo to wtedy My Wszyscy będziemy w to wmieszani i po włosy UPAPRANI! Tylko kto chce żyć dobrowolnie w takim Kosmicznym Chaosie, Bałaganie, Gwałcie, Przemocy, Krzykach, Pobiciach, Strachu o siebie i własne dzieci! Społeczeństwo to Jeden Wspólny Organizm, jak nie działa nawet tylko jednak komórka, to chorujemy niemal wszyscy, jak to zaniedbamy, to zachorujemy przewlekle!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.10.2019

PiS ma mieć monopol na opowiadanie o przeszłości". Dyskusja w Muzeum Gdańska

Od jutra zajmujmy się opowiadaniem o swoich przeszłościach, a teraźniejszość niech sobie skrzeczy i piszczy! Lotny Umysł Kosmicznego Imperatora K2JKW! Centralna Głowa Partii Władzy Centralnej przemawia do nas 40 milionów innych niezależnych głów! Co my mamy wspólnego z jakaś interpretacją Jednej Centralnej Głowy, wiadomo, że omylnej! NIC, ZERO!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.10.2019

Wyniki wyborów na mapach. Jedna z nich wygląda niepokojąco dla PiS

Pozostał tylko Hologram Imperatora K2JKW, czas się zwijać i „uciekać w choroby” żeby wyglądało pseudo-honorowo i naturalnie! Nadchodzi Prezydent Donald Tusk!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.10.2019


Życzę każdemu Polakowi, żeby nie zachorował na chorobę nowotworową. Chorowanie na nowotwór w Polsce jest koszmarem – mówi onkolog prof. Cezary Szczylik. Od 100 lat centralizujemy i centralizujemy, i nic nie działa dobrze, no i dlatego od 2019 roku znów centralizujemy! Koszmar Zaklętego Kręgu Robienia Tego Samego! To jak ma być kiedykolwiek lepiej!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.10.2019

Edyta Kubik będzie posłanką tylko przez dwa dni

Mamohnowy Uśmiech! A kołderka dla nas, coraz krótsza. Jeszcze kilka miesięcy i będziemy nadzy jak noworodki. Naiwność Zbiorowa 2019! Niech Żyje! Idźcie sobie przed Sejm! Tam można zobaczyć historie 100 lat Systemu P-WC-CI-TAMCI-SYZYF!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
15.10.2019

Zwycięstwo węgierskiej opozycji w Budapeszcie i 10 innych miastach w kraju

Wielkie Węgierskie Przebudzenie 2019! W końcu!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
15.10.2019

Wybory parlamentarne 2019. Z 20. miejsca do Sejmu. Poseł Franciszek Sterczewski: Będę chodził w trampkach, a nie lakierkach

Tak wyglądać będzie nasza Ojczyzna za dekadę, jak w to uwierzymy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
14.10.2019

Węgry: partia premiera Orbana straciła władzę w Budapeszcie

To samo stanie się z Aganturą PISA! Już w przyszłym roku! „Opadnie Szczena” nie jednemu wyznawcy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.10.2019

Kaczyński: Morawiecki może pobije Cyrankiewicza

Tak Tak Imperatorze K2JKW! będzie rządził w swoich LIGOCICACH! Wieczni! A może i o jeden dzień dłużej! Zanim odleci na Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.10.2019

Partia Zielonych wstawia się za różowymi beretami. Będą protestować pod siedzibą radia

Przefarbować przynajmniej na Zielone Berety!? Dlaczego je niszczyć, to przecież nasze społeczne pieniążki! Niech jakiś Bezdomny odda je Wszystkie do Muzeum Ryzyka Geotermalnego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.10.2019

Rządy PiS: 94 mld zł strat w państwowych spółkach

Tak właśnie wygląda geniusz Imperatora K2JKW oraz jego wykopany Rów Morawiańskiego. Jeszcze krok, i jesteśmy w Rowie Madurowiańskim!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.10.2019


Wojciechowski bez szans na tekę komisarza ds. rolnictwa. Konieczna zmiana kandydata. Kolejna TRZECIA Kompromitacja Polskiej Edukacji na Forum Europejskim!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.10.2019

Wyrok TSUE w sprawie frankowiczów. Posiadacze kredytów walutowych świętują

Alleluja Samorządowi Obywatele Górą! Niech żyje Oddolna Demokracja Bezpośrednia! Broni nas nasza Unijna i Europejska Demokracja oraz Niezależność Sądów! A Imperator K2JKW bawi się na swoich „PICNICACH” za nasze dudki, z naszych Spiżarni i naszych Pasiek!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.10.2019

Państwo na skinienie prezesa [Czarna księga PiS]

Nie czarna księga, tylko Czarna Dziura Imperatora K2JKW Ciemnej Strony Mocy. Kim byłby Imperator K2JKW bez naszych Oszczędności Spichlerzy i Pasiek, do których wszystkie jego Istoty Ludzkie HKR sobie podłączył! Oczywiście immunitetowo, jak to już jest w 100 letniej tradycji Partii Władz Centralnych! Bravo! Bravo! Bravissimo! Dojna Mućka niech żyje!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.10.2019

Czarny scenariusz dla PiS. "To może być bardzo, bardzo kosztowne"

Raczej Kosmiczny Scenariusz Zielonych Ludzików z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.10.2019

500 plus. Nie tylko Warszawa ma kłopot z wypłacaniem świadczenia. Gliwice potrzebują dodatkowych 12 mln zł

Witamy na Experimental Planet Kraken $$ Mamohna! Rozdawnictwo Kosmiczne. Imperatorowi K2JKW brakuje już Mamohny. Właśnie poleciał na swoją planetę, ażeby dostarczyć w Region RP Matki Polki kolejne worki z Mamohną! Mamohna Dłużnych Portfeli!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.10.2019

Rodziny muszą chodzić na zakupy z coraz grubszymi portfelami

Oczywiście Portfele Dłużne! Które bez namysłu hurtowo Wam Drodzy Polacy rozdał Imperator K2JKW. Bezmyślność Kosmiczna! Nie popierajcie Polskiego Maduro! Nie popierajcie Wenezueli, bo ona czeka na nas na Krawędzie Zdarzeń Czarnej Dziury Rowu Madurowiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.10.2019


Polski przemysł na równi pochyłej. Najgorsze prognozy od 2012. Stacza się coraz głębiej do Rowu Morawiańskiego! Czerwona LAMPKA! Ratunku! Niestety Mamohna ROZTRWONIONA przez Kosmitów Imperatora K2JKW!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.10.2019

Marsz Równości w Lublinie. Małżeństwo przyniosło ładunki wybuchowe. Eksplozja mogła spowodować ofiary śmiertelne

Bez Komentarza! To sa skutki działania Imperatora K2JKW z Experimental Planet Kraken && Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.10.2019


No to już poniżej jest całkowite wytłumaczenie Beretomania! Różowy BERET nie jest Tradycyjnym Rodzinnym Beretem, i nie pasuje do Matki Beretów. Koniec! Basta! Finito! Zniszczyć TO!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.10.2019

Berety radiowej "Trójki" zostaną zmielone. To decyzja władz mediów

Beretotrwastwo Społeczne!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
1.10.2019

Kaczyński: musimy zapewnić każdemu opiekę medyczną za darmo

No i Darmowy Dług Publiczny, żeby go spłacali Kosmici z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna! Stoliczku Nakryj się! A kuku!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
1.10.2019

Emilewicz : Troska o środowisko jest wpisana w myśl konserwatywną

A co na to Drzewa z Puszczy!? Może jakaś podpowiedź!? Na to co wyciął Imperator K2JKW z terenów Puszczy, będziemy czekać 700 lat! To brak wyobraźni konserwatywnej jest przyczyną tego, że myśli stłoczone są jak śledzie w konserwie, i brakuje przestrzeni do czynów!!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
1.10.2019

Kontrola w Caritasie. W tle setki tysięcy złotych dla firmy PR-owej bez doświadczenia.
Commee Bridge to firma PR-owa, która przygotowywała wydarzenia i kampanie reklamowe dla Caritas Polska. Firma wystawiła Caritasowi faktury na łączną kwotę 170 tys. zł.

Inwazja Imperatora K2JKW nie oszczędza nikogo. Forsa płynie Korytarzami Szerokimi, Amen!
A co to takiego jest doświadczenie! A słowa, idea, pogląd! To już wam nie wystarczą!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
1.10.2019

Nowa technologia nas cofa

Niech żyją Geny Lenistwa i Fikcji! Słowa! Słowa! Słowa! Jak dostaniecie w nagrodę za waszą bierność Korale z Papieru Toaletowego, to wtedy podniesiecie wzrok do Gwiazd! Spoko!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
1.10.2019

Obrazki z końca kampanii. Do kogo mówi Kaczyński?

Drodzy Rodacy! Idźcie za naszym przykładem i wymódlcie sobie zdrowie zawczasu, póki go jeszcze macie. Na System, który od 100 lat dobrze nie działa-bo nigdy nie działał, nie liczcie! So Sorry for SOR-y. Imperator K2JKW jest naszym Świętym Religiobożkiem Jednej Słusznej Tożsamości! AMEN

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
1.10.2019

Mieszkają na ekologicznej bombie, każdego dnia wdychają toksyczne opary. "Nikt nic z tym nie robi"

To jedno z najbardziej zanieczyszczonych miejsc w Polsce - tak o terenach po dawnych zakładach "Zachem" w Bydgoszczy mówi Mariusz Czop z Akademii Górniczo-Hutniczej. Na co dzień w tym miejscu mieszkają ludzie, skazani na wdychanie szkodliwych substancji chemicznych.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
1.10.2019

Psycholog dziecięcy:

System edukacji jest oszustwem. Wszyscy w nim funkcjonujemy, choć wiemy, że nie działa. Czas się przebudzić z tego 100 letniego snu Kosmicznych Rządów Partii Władzy Centralnej.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
1.10.2019

Tradycyjna rodzina to mit!!!!!!!!!

Na pięć rozwodów czy rozstań cztery inicjują kobiety. Imperator K2JKW ma oczywiście bardzo tradycyjną rodzinę Jednej Słusznej Tożsamości. To miał pewnie na myśli. Tradycja Kosmicznych Gwiezdnych Wojen! Tylko, że my na Matce Ziemi wolimy zdecydowanie Spokój i Pokój!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.09.2019

Lek trzeba podać w ciągu ośmiu tygodni. W szpitalach go brak, ministerstwo nie widzi problemu

Bo problemem jest od 100 lat nieudolna Partia Władzy Centralnej! Słowa! Oraz Codzienne Wodolejstwo Oceanu Pustosłowia! Tracimy Bezcenny Czas!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.09.2019

Jachto-Promik. Szybki, Zwinny, Bez Dna! Jednym Słowem Kolejna Morska Mućka!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.09.2019

Rząd nie wesprze samotnych i bezsilnych dzieci. "Apelujemy do pana premiera o podjęcie natychmiastowych działań".

Przecież dzieci nie głosują i nie tworzą Krytycznej Masy Wyborczej, to po co się nimi zajmować!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.09.2019

Parafie pod wezwaniem Prawa i Sprawiedliwości. Kościół i PiS razem walczą o głosy

To na pewno nie jest Planeta Matka Ziemia. Oto 100% niepodtarzalne dowody. Świecki Religiobożek z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna w akcji.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.09.2019

Przegląd wyborczych obietnic.

Przebudzenie z tej wysokości wymaga 40 milionów Spadochronów!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.09.2019

Zaskakujące oświadczenie Marka Suskiego: "Nie mam pełnego zaufania do służb

Może wezwać zawczasu z Bonanzy farmera Bena Cartwrighta i jego 4 synów!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.08.2019

Aleksandra Dulkiewicz: Minister Gliński na trzy lata obciął dotację ECS

Obcinak Imperatora K2JKW!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.09.2019

Mieszkanie plus w Katowicach. Jak państwowa spółka przed wyborami próbuje się chwalić budową.

A Złoty Dworzec dla Złotego Pociągu to gdzie na tym osiedlu zwanym Rowem Morawiańśkiego!? Ni MA! Wyparowoł jak wszystkie jego Stępkowe Atlantydy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.09.2019

Jak Marian Banaś unikał podatków. Wyjątkowo tania kamienica prezesa NIK

Smutna ta dobra zmiana! OJ SMUTNA! Piracis uciekają ze swojego Statku Pirackiego. Nie zapomnijcie o swoich skarbach, znaczy się naszych Portfelach Dłużnych!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.09.2019

Niepełnosprawne dzieci uwięzione na peronie dworca w Katowicach. Winda nie działa, platforma się zacięła

Zacięła! Cała prawda o Partii Władzy Centralnej, która na odległość, nigdy niczego nie załatwi dobrze u nas na dole w naszych Samorządach, Dworcach Kolejowych, Szkołach, itp. Nie popierajcie żadnej Władzy Centralnej, ponieważ kiedyś i wy możecie gdzieś zostać zablokowani! To są nierozwiązane problemy Partii Władzy Centralnej, które nami rządziły sprzed 30 laty, tak długo trwa sprzątanie ich nagromadzonego bałaganu!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.09.2019

Przemysł w Niemczech: to już jest kryzys

U nas na Śląsku, to się nazywo Szczytowanie Bessy, czyli coś fajnego, cosikej co jeszcze nie widać, ale już jest gryfne z samej nazwy! Czyli Codzienny Słowotok Oceanu Pustosłowia, takie kroczące Tsunami Morawiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.09.2019

Mieszkanie plus w Katowicach. Jak państwowa spółka przed wyborami próbuje się chwalić budową

A Złoty Dworzec dla Złotego Pociągu to gdzie na tym osiedlu zwanym Rowem Morawiańśkiego!? Ni MA! Wyparowoł jak wszystkie jego Stępkowe Atlantydy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.09.2019

PGE prze do rozbudowy kopalni węgla brunatnego Turów. Przeciw dewastującej środowisko inwestycji są wespół Polacy, Czesi i Niemcy

Be rozumu z węglem daleko nie zajedziesz!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.09.2019

Skąd pomysł PiS na "samorząd" dziennikarski? Kaczyński skopiował koncepcję Orbána

„Piaskowe Dziadki” śnią o Imperium Imperatora K2JKW! A Gospodarka właśnie się zwija. Ciekawe co też nam powiedzą, jak im braknie Mamohny!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.09.2019

Co trzeci wyborca uważa, że Ziobro obniża wynik PiS

To jeszcze można głębiej się dokopać, jak na Minus 15000 ha Rowu Morawiańskiego!? Ich łopatki to jakaś odjazdowo-kosmiczna technologia! A może to te ich Stępkowe-Młoteczki!? Wkrótce się już tego i owego, dowiemy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.09.2019

Dyrektorem parku narodowego został szef koła łowieckiego. Pozował do zdjęć z upolowanym głuszcem

On kocha zwierzęta, tyko czasami mniej i inaczej! Brawo! A czy może chodzi o Puszcze Białowieską!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.09.2019

Nie można zadekretować dobrobytu, trzeba go wypracować". Prof. Marek Belka o obietnicach wyborczych PiS

Tak działa UTOPIA PIS! Codzienne ich Wodolejstwa, topią nas w Oceanie Pustosłowia! A żyjemy tylko i wyłącznie z tego co sami wypracowaliśmy przez ostatnie 30 lat. Żyjemy! Kiedy Partia PIS, to wszystko na naszych oczach ZMARNOWAŁA i NA ŚLEPO PRZEJADŁA! Topimy się w Rowie Morawiańskim Fikcyjnych Atlantyd!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.09.2019

Przemysł niespodziewanie ostro w dół. Jak bardzo wyhamował wzrost PKB?

Witamy w Rowie Morawiańskim, bo już za niedługo wylądujemy w ROWIE MADUROWIAŃSKIM!!! Jak długo można łopatami wyrzucać na oślep Oszczędności ze Społecznych Spichlerzy i Pasiek! Wszystkie szczury ze Statku Piracis, nogi za pas i trzeba uciekać na ląd, wiadomo zabrać trzeba co się uzbierało w swoich Tobołkach! Znaczy zabrało bez pytania!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.09.2019

Cztery lata rządów PiS: Gospodarka zwalnia, jest coraz

Partia Władzy Centralnej przychodzi na GOTOWE, i to zawsze, ponieważ sama, NIGDY nie potrafi czegokolwiek trwałego stworzyć.
Ona potrafi tylko burzyć, rozwalać, i niszczyć, słowem i czynem! A jak to robi, to sobie patrzcie i słuchajcie, tylko uważnie, nie emocjonalnie!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.09.2019

Dzisiejsze echa przedwojennej nienawiści.

To zbyt mało czasu, żeby coś Drgnęło w Kodzie DNA czy Politycznych Genach! Tylko dlaczego, ponownie 40 milionów bijących serduszek, ma przez to dać się PRZECIĄGNAĆ, tylko dlatego, że ktoś usiadł nam na Nasze Całe Oszczędności, i sobie łapkami wyjada miodziki i ziarenka! Bez żadnej odpowiedzialności. Każdy by tak chciał! Tylko to jest Totalitarna Anarchia, w której jakoś NIKT potem nie chce ŻYĆ!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.09.2019

Pensje rozgrzane, koszty pracy w górę. Przedsiębiorcy będą ograniczać tworzenie nowych miejsc pracy?

Ekonomia Rowu Morawiańskiego! Tysiąca Fikcyjnych Atlantyd, cofanie Wisły i Baltyku Łopatą i Młoteczkiem Stępkowym!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.09.2019

Sondaż dla "SE": Obietnice wyborcze. Najwięcej Polaków wierzy PiS-owi

Genialny Kosmiczny Sondaż! 100 lat robimy sondaże na temat wiary. Może by tak zacząć sondować Czyny a nie Słowa i Tysiące Atlantyd na dnie Rowu Morawiańskiego! Codzienne Wodolejstwo Oceanu Pustosłowia!! Za te miliardy, można mówić co się chce, gdzie się chce, i jak się chce, bo nikt nie ponosi za ten 100 Letni Rytuał Setek Partii Władzy Centralnej, żadnej osobistej odpowiedzialności!
Śmieszność Czasoprzestrzeni Kosmitów z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.09.2019

PRZEKOP MIERZEI WIŚLANEJ PRZYCIĄGA CIEKAWSKICH

NIEŻYJKA PIŚLANA! TO TAM BĘDZIE HODOWLA ELEKTRYCZNYCH WĘGORZY KARMIONYCH SPECJALNYM BURSZTYNEM DO NAPĘDU MILIONA SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH KSIĘŻYCOWEJ AGENTURY PISA!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
19.09.2019

Śląsk w oczach PiS: Zakamuflowana opcja i natężenie patologi

Większość nie zawsze oznacza jakość, a czasami nawet marność. Jeżeli wspominamy o II Wojnie Światowej, to mówimy „Propaganda Gebelsa, mówimy Hitler”, czyli wskazujemy na konkretne osoby, które Niewinny Lud, doprowadzili, swoją nieludzką kłamliwą propagandą, do tego, by stał się w rękach tych uzurpatorów Opętanych Władzą Panowania, narzędziem, przedmiotem. I zawsze tak jest, i zawsze tak w historii ludzkości było, że to jeden Zatruty Człowieka, potrafił podziurawić i okaleczyć „Ślinowymi Kulami” cały naród!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP

18.09.2019

Katastrofalna sytuacja finansowa szpitali w Polsce – milion od ministerstwa nie uratuje lecznic

 

Staczamy się prosto do Rowu Madurowiańskiego, jak tego 13 Października nie powstrzymamy, będziemy mieć Drugą Wenezuele!
Aniołowie Irokeza Oświecenia Was Polacy Przestrzegają!
Kierujcie się rozumem, a nie dawajcie się zwieść Pułapce Emocjonalnej Partii Władzy Centralnej, która dobrze wie, że jak przegra wybory, to czeka ją Trybunał Stanu! Dlatego też zrobi wam każde piekło i wybuduje każdą Ścianę Płaczu!
Nie da się zbudować, nawet zwykłej ziemianki, na Fundamentach Kłamstwa! A zaczęło się od Kłamstwa Smoleńskiego! Poszli dalej i głębiej, aż na samo Dno Rowu Morawiańskiego!
Inwazja Imperatora K2JKW Samozwańczego Króla Polski, odbywa się waszym kosztem. Każdy PICNIC, to nasze miliony, każda reklama w Telewizji Publicznej, to nasze miliony. A razem to są już Miliardy! Licząc jednak od samego początku, 100 letniej historii Setek Partii Władzy Centralnej, nasze straty społeczne sięgają już BILIONÓW.
Budowanie czegokolwiek z jakąkolwiek kolejną Partią Władzy Centralnej, pozbawione jest jakiegokolwiek Sensu Społecznego!

 

# Anioły Irokeza Oświecenia
Gra o Tron RP

18.09.2019

Opowieści o wydatkach Polskiej Fundacji Narodowej w USA część 2, czyli rodzina na swoim.

Partia Władzy Centralnej podłącza się swoim immunitetowym rurociągiem do naszego Społecznego Spichlerza oraz Pasieki i pompuje do samego dna Rowu Morawiańskiego! A Oddział Onkologii Dziecięcej w Chorzowie zamknięty! Tak niszczy Tkankę Społeczną Partia Władzy Centralnej = Zakon Rwactwa Skarbowego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.09.2019

Nie świruj, idź na wybory". Znany fotograf opowiada, jak stworzył profrekwencyjną akcję.

Tak Drodzy Polacy! Jak nie ruszycie swoich leniwych tyłków, to wylądujecie jako przekąska na dnie Rowu Madurowiańskiego! Partii Władzy Centralnej, która siedzi na setkach miliardów, stamtąd NICZYM JEJ NIGDY nie ruszysz. Stworzy ci na Matce Ziemi Każdy KOSMOS! Ale sama nigdy nie odejdzie.

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
18.09.2019

Polska Fundacja Narodowa wyrzuca miliony złotych w błoto. Hojne wypłaty dla amerykańskiej firmy

Jakie błoto, Codzienne Wodolejstwo i Ocean Pustosłowia! I Love Imperator K2JKW Samozwańczy Król Polski. Nie trzeba dziękować. Rachunek za promocję prześlę z Nowego JORKU! Jakieś 5 Baniek powinno wystarczyć. Dziecięcy Oddział Onkologiczny w Chorzowie nadal zamknięty! Ilu specjalistów ze Świata, można by za tą kasiorkę ZATRUDNIĆ !! ?? Naszą Kasiorkę, ona jest nasza i Samorządowa. Centralni Felczerzy Polityczni!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.09.2019

Władze PiS reaktywują jeden z największych absurdów PRL: „czy się stoi, czy się leży...”.

W taki sam sposób Wenezuelska Partia Władzy Centralnej, utopiła swoje społeczeństwo w Rowie Madurowiańskim. W trakcie jednak 15 lat aktywnego podkopywania i pogłębiania go, społeczeństwo niestety temu się zbyt długo przyglądało. No i tam teraz siedzi i cierpi, ażeby nabrać innej Świadomości Aktywnego Społeczeństwa Obywatelskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
18.09.2019

Plany PiS to śmierć niezależnego dziennikarstwa w Polsce

Imperator K2JKW Samozwańczy Król Polski, idzie zgodnie ze swoim planem, uszczelniania, uciszania, wdeptywania, zasypywania. Jego ulubionym narzędziem jest przecież ŁOPATA!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.09.2019

Cztery lata rządów PiS: Szkoła, czyli cała wstecz.

W poszukiwaniu straconego czasu.

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
17.09.2019

Łopaty zamiast nożyc. Drogowa taktyka rządu PiS w kampanii wyborczej

Intensywne Pogłębianie Rowu Morawiańskiego! Kopie ich coraz więcej Felczerów Politycznych!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.09.2019

MEN chce wiedzieć czy uczniowie często się modlą. Do szkół trafiły ankiety z pytaniami o sytuację rodzinną

Zapomnieli o kamerkach i nagraniach 24 godzinki na różańcach. Kto nie będzie się modlił, to obóz pracy. Nich żyje Imperator K2JKW Samozwańczy Król Polski, Świecki Religiobożek.

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
17.09.2019

Matka niepełnosprawnego syna straciła alimenty, bo miała dochód o 17 zł za wysoki.

Tak działa coś, czyli Partia Władzy Centralnej, jesteś dla niej Krytyczną Masą Wyborczą, w której nie ma Żywego Całego Człowieka!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
17.09.2019

Dlaczego „Terminator” wciąż wraca i nie może wrócić? Jest trzecie podejście.

Nie może wrócić, bo mamy obecnie Plan Filmu Kosmicznej Odysei Star Wars King of Poland! Jest kolejka, ale po 13 się zwolni!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.09.2019

Korupcyjnej sprawie czeskiego premiera ukręcono łeb

Krewny Imperatora K2JKW Świeckiego Religiobożka Księżyca Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
17.09.2019

Jarosław Kaczyński czekał dziewięć miesięcy na operację

Bidulka czekała 9 miesięcy na oddziale „So Sorry for SOR-y”, Jest Rekord Guinnessa. Gratulujemy rekordu wytrwałości! Tylko szczerze, w takim Państwie, gdzie się czeka aż tak długo na swoje Kolano, to żyć się nie chce!! Promowanie czegoś takiego, to wstyd na Cały Świat!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.09.2019

Szefowa Komisji Europejskiej pisze do Polaków

O to razem walczyliśmy 30 lat, by teraz jakiś Kosmita Imperator K2JKW zrobił pod tym Szybki Podkop, byśmy tam wpadli, „jak śliwki do kompotu” - Rowu Morawiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
17.09.2019

Ustawa PiS dla kopalń. "Otwarta droga do rabunkowej eksploatacji Śląska, ludzie nie będą mogli protestować".

Oni lubią kopać pod nami, to trudno się dziwić, że nie podkopią nam naszych Domów. Idą z nami na Zawał!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.09.2019

Chrabota: Państwo, naród i moralność.

No i Nade Wszystko KOSMOS!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
16.09.2019

Uczniowie w szkołach jak sardynki w puszce

Kolej na zapuszkowanie Całej Polski przez Imperatora K2JKW Samozwańczego Króla Regionu RP Matki Polki! To brak wyobraźni jest najczęstszą przyczyną Ludzkich i Społecznych Nieszczęść!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.09.2019

Polityk PiS złapany siedem razy za jazdę bez prawa jazdy. Prokuratura: Zasługuje na kolejną szansę.

Piszą też od 2000 lat, że powinno się dać 77 szans. Tylko dlaczego to prawo dotyczy wybranych, a NIE WSZYSTKICH? Jakie to inne, niesprawiedliwe Pisma Tworzy dla SIEBIE I SWOICH WIERNYCH WYZNAWCÓW Agentura PISA Imperatora K2JKW Samozwańczego Króla Polski!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
16.09.2019

Kaczyński: Siły, które nam się przeciwstawiają, chcą cofnąć Polaków do postkomunizmu.

Tak Tak! DDR też wołał głośno „Demokracja”, Korea Północna nawet wspomina o „Ludowej Demokracji”. Im głośniej ktoś krzyczy Komunizm, Homo, ten jest największym FOBEM i WYZNAWCOM OSOBISTYM KOMUNIZMU!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.09.2019

Wzrosną pensje, więc wzrosną ceny, "to naturalne". Wywód kandydata PiS w czasie debaty TOK FM.

Naturalna Naturalność lata świetlne oddalona od Planety Oświecenia, jakoś tak. Chyba pachnie to Starym Testamentem!? OK. Wtedy nie było jeszcze komputerów.

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
16.09.2019

Krzysztof Gawkowski: U Kaczyńskiego i jego "gangu" nie ma przypadków

Jak Imperator mówi Ślinowymi Kulami to musi się przebić! Musi! On wie wszystko 10000 lat do przodu! Zawsze i Najlepiej, bo jest Nieomylny! Kurde dotarło czy nie, w końcu!!!!! Ile razy można powtarzać.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.09.2019

Kaczyński: odrzucamy postkolonialną koncepcję Polski jako kraju taniej siły roboczej.

Imperator K2JKW Geniusz z Kosmosu. Postsowiecka Czasoprzestrzeń. Kogo dzisiaj interesuje Kosmos i Czarna Dziura! Całkowicie oderwany od rzeczywistości, zaklinacz Koni Janowskich no i Trojańskich!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
16.09.2019

Powiedzieli, że endokrynolog przyjmie mnie pod koniec 2021 roku. Narodowy Kryzys Zdrowia

Jaki znowu kryzys! Prawdziwy Kryzy jest wtedy, kiedy nie podają żadnego terminu, i kiedy samemu musi się studiować medycynę i zrobić samemu Specjalizację z Endokrynologii. No i samemu się uleczyć, ale to wiadomo.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.09.2019

Złoty pociąg Kolei Śląskich wyruszył w trasę. Upamiętni 100. rocznicę powstań śląskich

Specjalna nagroda : Złote Onuce! Gratulujemy! Może jakaś promocja na So Sorry for SOR-y!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
16.09.2019

Wybory parlamentarne 2019. Poseł PiS chwali się, że załatwił sprzęt strażakom. Strażacy: To nieprawda.

Jak to nieprawda, przecież trzyma w swoich rękach Przeciw-pożarniczy Parasol Antywodny, najnowocześniejszej generacji wykonanego przez nadwornego Pisagorasa, Imperatora Samozwańczego Króla Polski!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.09.2019

Boris Johnson musi teraz przekonywać, że nie oszukał królowej

Borys! I po co Ci to było, i po co, no widzisz, teraz to mi nawet nie możesz spojrzeć prosto w oczy! I tak już zostanie, chłopcze! Królowej się nie podskakuje! Jak już to tylko raz! Kłamczuszku! Oj Kłamczuszku! Szkoda gadać. Idź i popraw się.

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
16.09.2019

Krystyna Pawłowicz oskarżyła Jurka Owsiaka o znieważenie. Jest wyrok

A JPII coś wspominał o sprawiedliwości i miłosierdziu. Ale to było dawno temu, i nieprawda. Teraz króluje nam Imperator K2JKW Samozwańczy Król Polski! Człowiek to brzmi dumnie! Trzeba tylko się nauczyć wybaczać, a za takie drobiazgi, to już w ogóle. Jak mawiał Chrystus, odwracasz się na pięcie, wybaczasz i dalej w pokoju ducha idziesz dalej.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
13.09.2019

Przeworsk. Chcieli odwołać radnego PiS za jazdę po pijanemu. Partyjni koledzy wybronili go cytatem z Ewangelii

Stary czy nowy Testament! Dmuchnięcie za Dmuchnięcie!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
13.09.2019

Słabnie wzrost gospodarczy w Niemczech

Teraz nadszedł kolej na potęgę gospodarczą Imperatora K2JKW + Rów Morawiański + Tysiące Atlantyd na Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.09.2019

Terlecki: Sejm przerwie obrady i wznowi je po wyborach

Idźcie w Pokoju Ducha! To znaczy Lećcie na Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.09.2019

Szpital, który ma prawie pół miliarda długu, szuka dyrektora

Jak się materializuje ducha, to zostają tylko pomniki, taki ZEUS! Był kiedyś bogiem przecież. Wszystko jakoś przemija, ewolucja tak ma

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
12.09.2019

Wyprawka szkolna sześć razy droższa od „wyprawkowego”

Imperator K2JKW Experimental Planet Kraken $$ Mamohna, powiadał, że liczą się tylko PIĄTKI, skąd wzięła się nagle ta Szóstka? Z kosmosu?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.09.2019

PiS ws. płacy minimalnej wykonał niebezpieczny zwrot, który może zaszkodzić każdemu z nas. Szkodzi już od 4 lat

Jak się materializuje ducha, to zostają tylko pomniki, taki ZEUS! Był kiedyś bogiem przecież. Wszystko jakoś przemija, ewolucja tak ma

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
11.09.2019

Polska to chory kraj. Mamy narodowy kryzys zdrowia - mówią warszawscy lekarze

Władzę można zastąpić, tylko i wyłącznie inną wadzą. Bezczynne czekanie zbliża nas do Kosmicznego Chaosu!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
10.09.2019

Kampania wyborcza. Groźna inflacja obietnic

Te miliony wydane na ten gigantyczny PIS $$$ PIS EGO Jednego Imperatora K2JKW i jego Experimental Planet Kraken $$ Mamohna! Pochodzą z naszych Szpitali. Partia Władzy Centralnej nigdy nic sama nie posiadała, dlatego też nic nam nie może dać, uprzednio nam tego siłą nie zabierając! Na waszych oczach powstaje Rów Madurowiański! Potem to już tylko Czarna Dziura!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
10.09.2019

Polski Kościół już dawno stracił władzę nad duchem swoich wiernych. Została mu jeszcze polityka

Jak się materializuje ducha, to zostają tylko pomniki, taki ZEUS! Był kiedyś bogiem przecież. Wszystko jakoś przemija, ewolucja tak ma

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
09.09.2019

System na plastelinę i ślinę". Ratownicy medyczni o zapaści na SOR-ach

Niech żyje bal! No i Kosmos a nade wszystko Imperator K2JKW i jego Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
09.09.2019

Mick Jagger zaatakował Trumpa

Oczywiście Muzycznie! Podczas wystąpienia na festiwalu filmowym w Wenecji muzyk Mick Jagger oskarżył Donalda Trumpa o grubiaństwo i kłamstwa. Sprzeciwił się też jego "niszczycielskiej polityce w dziedzinie środowiska"

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
06.09.2019

Liceum tak przepełnione, że dzieci nie są w stanie zejść ze schodów

Jaki problem trzeba zamówić System Oxygen Head, i wszystko GIT! Dzwońcie gdzie trzeba, na lotniskowiec!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
06.09.2019

Brakuje rąk do pracy w służbie zdrowia. Pomogą lekarze z zagranicy? "Przez trzy miesiące nie da się zostać kardiologiem"

Dobry Felczer Polityczny do przeszczepów Jednej Słusznej i Nieomylnej Tożsamości potrafi zrobić przeszczep jednocześnie 40 milionom bijących serduszek! Jakiś macie problem, Drodzy Polacy! Imperator K2JKW oraz jego wierne Istoty Ludzkie HKR, wyleczą wam każde choróbsko! Spoko

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
05.09.2019

W POLSKĘ WYRUSZA KONWÓJ "CYSTERN WSTYDU PO-PSL"

PUSTA BEZREFLEKSYJNA RADOŚĆ, JAK TE BECZKI I CAŁY TEN KONWÓJ IMPERATORA K2JKW. PRAWDZIWA BECZKA ZABRZMI W ODPOWIEDNIM MIEJSCU I CZASIE, Z PEWNOŚCIA JĄ WSZYSCY USŁUSZYCIE, BOO BĘDZIE TO BECZKA OBRONNEJ ARMI AZRAD! STAR WARS KING OF POLAND

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
05.09.2019

Piknik u o. Rydzyka wspierany przez publiczne instytucje i spółki

Inwazja Imperatora K2JKW nosi kryptonim „PICNIC”. Niech żyje Bal! Nad Balami! Dla wszystkich co stoją w Kolejkach Służby Zdrowia!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
04.09.2019

Kadłub polskiego lodołamacza sklejono taśmą? Inwestor komentuje

Taśmy Prawdy wyszły jak szydło z kadłubka! Imperator K2JKW i jego Kartonowe Królestwo zA Kartonowymi Murami Jarycha!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.09.2019

Latem 2020 r. Polacy pojadą do Ameryki bez wiz

Tak właśnie pojadą, przez Berlin, Francję, Przez Dno Oceanu Atlantyckiego, dalej Rów Morawiański, Rów Madurowiański, Czarną Dziurę i wyjdą akurat na jaj Krawędzi Zderzeń z rzeczywistością! Ciemnej Strony Mocy. Witamy na planie filmy Star Wars King of Poland! Imperator K2JKW zaprasza na premierę w Miasteczku Wolności prze Polskim Sejmie!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
03.09.2019

"Trump ocenił, że PiS przegra wybory"

Opozycja komentuje odwołanie wizyty Trumpa. Chłopak ma nosa do polityki, wyczuwa strach u przeciwnika – międzykontynentalnie! Mistrzuniu Gratulujemy Dobrego Nosa do Dobrej Zmiany! Inwazja Imperatora K2JKW pod pseudonimem PIKINI, w Regionie RP Matki Polki

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.09.2019

Polowanie na sędziego, który skrytykował PiS. Grzebią w przeszłości jego i kandydatki KO Joanny Jaśkowiak

Grzebią dlatego się sami pogrzebią! Amen!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
30.08.2019

Likwidacja OFE załata dziurę w budżecie państwa

Imperatorze K2JKW! Widzę rów, potężny Rów Morawiańskiego, który kończy się Czarną Dziurą Ciemnej Strony Mocy! Partia Władzy Centralnej, Niech Żyje. Pomożecie! Nie-pomożemy bo już WIEMY!!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.08.2019

Rząd wydał 630 tys. zł na promocję w telewizji o. Rydzyka. Cel? Dotrzeć do gospodyń

Ta po prawej właśnie odleciała, chyba w kosmos!? A gdzie Ryzyk!? W Chorzowie zamknięto Oddział Onkologii Dziecięcej, w Rudzie Śląskiej Oddział Ratunkowy Zawałów Mózgu! Niech żyją PIKNIKI! Każdy Piknik, każdy kwiatek, każdy litr benzyny, to nasze zmarnowane społeczne pieniądze. Partia Władzy Centralnej, nic nigdy nie posiadała, co wydaje na siebie, to zabiera nam, naszym dzieciom onkologicznie chorym, naszym pacjentom, którzy umierają z powodu zawałów mózgu. Popierajcie tylko siebie, czyli SAMORZĄDY!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
29.08.2019

Zdrowotna propaganda sukcesu. Zamiast taniej, będziemy leczyć się drożej

Jaka znowu propaganda, TO JEST 100 już Lat Tradycji Partii Władzy Centralnej. Wybieramy pomiędzy Partią Władzy Centralnej a Centralną Władzą Partyjną, chodzimy ciągle wkoło jednego i tego samego drzewa, dlatego nawet za następne 100 lat nie wejdziemy głębiej do lasy, bo to jest wbrew Prawom Fizyki!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
29.08.2019

W zdrowiu zaszła epokowa zmiana

Widziałem już nawet takiego 4 letniego śledzia w Bałtyku, właśnie płynął w kierunku Przekopu Nieżyjki Piślanej!! Ten ogromny śledź to też dzięki dobrej zmianie

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
28.08.2019

Mateusz Morawiecki o aferze w Ministerstwie Sprawiedliwości: pan minister Ziobro nie wiedział o tym, co się dzieje!

Wy już 100 lat nie wiecie jako Syndrom P-WC-CI-TAMCI-SYZYF, co się dzieje, bo gdybyście wiedzieli, to byśmy już dawno mieli Samorządową Oddolną Demokrację Bezpośrednią. Żadna Partia Władzy nigdy nie wie co się u nas na dole dzieje, ponieważ ideologicznie oderwana jest w kosmosie od naszej ludzkiej ziemskiej rzeczywistości.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.08.2019

Zbigniew Ziobro: Sędziowie nieuczciwi, którzy kradną, albo biorą łapówki będą usuwani z zawodu

Najlepiej zacząć od siebie, i dać fajny przykład uczciwości, taka POKAZUWA, żeby weszło innym, aż w skarpetki!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
27.08.2019

Ministerstwo wstrzymuje międzynarodową maturę w Olsztynie

Wstrzymywać, ograniczać, zabraniać, uszczelniać, uszczuplać, śmierć głodowa Systemu P-WC-CI-TAMCI-Syzyf. Jesteście w Rowie Morawiańskim, staczacie się do Rowu Madurowiańskiego, by skończyć w Czarnej Dziurze Ciemnej Strony Mocy

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.08.2019

Budżet na 2020 pierwszy raz bez deficytu? "DGP": To budżet fikcyjny, po wyborach zostanie zmieniony

To jest deficyrk Imperatora K2JKW Ciemnej Strony Mocy !!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
27.08.2019

Adwokatka hejterki "Emi": Do ujawnienia zostało jeszcze drugie tyle rozmów

Śmiech to zdrowie, ten się śmieje, kto się śmieje ostatni!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.08.2019

Przedwyborczy budżet bez kontrowersji, ale za to nieco fikcyjny

Budżetowy karp! Tubylca Rowu Morawiańskiego

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.08.2019

Rząd wymyślił kolejny program, aby zapunktować przed wyborami. Ale zapomniał o jednym istotnym szczególe

100 lat programu Partii Władzy Centralnej Kosmicznego Chaosu, powinno nam już wystarczyć!!!! Chyba, że lubicie wegetować na dnie Rowu Madurowiańskiego, bo na dnie Rowu Morawiańskiego, jesteście już dawno!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.08.2019

Sędziowie naoglądali się serialu "House of Cards" - Jarosław Gowin komentuje aferę #PiebiakGate

Koral Gol Polskiej Polityki, przemówił. Czasami mniej znaczy więcej. Milczenie jest złotem. Żyjątko z Rowu Morawiańskiego! Zaczyna brakować tam tlenu, oj oj, oj

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.08.2019

Apel na łamach "Washington Post" o odwołanie wizyty Trumpa w Polsce

Nie róbcie tego Prezydentowi Dudzie, on tego potrzebuje, bo kto mu powie, kto ukradł wiertarkę!? Okazuje się, że jest to Wiertarka Sprawiedliwości, jedynej prawdziwej sprawiedliwości. JPII mówił do nas sprawiedliwość bez miłosierdzia jest niczym. A ci, którzy twierdza inaczej, sami się o tym przekonają! Niech ktoś rzuci pierwszy „wiertarką”, jakby co!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.08.2019

Ziobro zamieszany w aferę? Adwokat Emilii: "Jeszcze nie jestem upoważniony do ujawniania pewnych informacji"

Ja Brzoza! , Ja Brzoza! Jak mnie słyszysz, odbiór. Deszcze niespokojne! SMS007 w Akcji!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
23.08.2019

Rząd dociska samorządy do budżetowej ściany

Znaczy Ty Obywatelu w swojej Gminie stoisz pod Ścianą Płaczu Partii Władzy Centralnej, która ją, na twoich oczach stawia od 100 lat! A ty co na to? Masz taki dom z takich ścian, na jaki głosujesz!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.08.2019

Brejza znów na celowniku TVP. Dla rządowej telewizji jest bohaterem tematu płatnych hejterów

System P-WC-CI-TAMCI-SYZYF, patrzy w twoje oczy, poszukaj szybko jakiegoś lustra, żeby cię nie poraziła Ciemna Strona Mocy Imperatora K2JKW. Postaw przed szklaną pogodą, a cała Negatywa Energia wróci do swego źródła Czarnej Dziury, i zniknie na wieki

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
23.08.2019

Radna PiS zatrudniona w Parku Śląskim zaproponowała cięcie drzew. To kolejna kompromitacja marszałka

Może by tak Gen. Ziętka najpierw zapytać!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.08.2019

Pracowity weekend europosła Czarneckiego. Przemawiał nawet w kościele z ambony

Oto Świecki Religiobożek w akcji!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.08.2019

Macrona i Putina sen o potędze

I jak się tu dogadać!? Może polecieć na ISS, tam w nieważkości, pewnie i umysł lżejszy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
22.08.2019

Rosja buduje bezzałogowe czołgi T-72

Oczywiście, ponieważ 40% Rosjan ledwo żyje, bezzałogowe są jak najbardziej na miejscu! Będą jeść czołgi, jakby co! Duzi Ludzie, a w głowach Czasoprzestrzeń! Może by tak jednak coś zrobić pożytecznego dla Matki Ziemi!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.08.2019

Drogowy krach tuż za zakrętem

Za zakrętem stali, rower mu zabrali, no i dalej tylko pieszo, do domu będę szła!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
22.08.2019

Miliony dla fundacji i stowarzyszeń związanych z PiS

A gdzie mają płynąć w górę rzeki Samorządowego Społeczeństwa Oddolnej Demokracji Bezpośredniej!? Płyną tam gdzie mają najmniejszy opór, i tak już płyną aż 100 LAT! Dlatego, że mamy Partie Władzy Centralnej Systemu P-WC-CI-TAMCI-SYZYF!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.08.2019

Samolot rządowy wciąż jak taksówka. Mateusz Morawiecki w prywatnej podróży ze statusem HEAD

Ile Oddziałów Dziecięcej Onkologii można by za to uruchomić!? Drodzy Polacy! Dlatego głosujcie na siebie na swoje SAMORZĄDY!? A od 100 lat głosujecie na P-WC, tylko dlatego, że nikt wam tej TRZECIEJ DROGI nie zaproponował! A szkoda!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
22.08.2019

Przychodnie bez ortopedów, izby przyjęć przeciążone. Nogę wylecz sobie prywatnie=

Lub w Izbie Przyjęć Sejmu! Można? Można! Trzeba tylko chcieć

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.08.2019

MS organizowało akcje przeciw sędziom. Wyciekły rozmowy

Trzynasty apostoł Imperatora K2JKW. Schodzą na coraz większe głębokości Rowu Morawiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.08.2019

Rzecznik rządu: premier poprosił wiceministra Piebiaka o wyjaśnienia

Tak działa Imperator K2JKW oraz jego Czarna Dziura Ciemnej Strony MOCY! Zapytajcie Imperatora K2JKW! On wie WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
21.08.2019

MS organizowało akcje przeciw sędziom. Wyciekły rozmowy

Trzynasty apostoł Imperatora K2JKW. Schodzą na coraz większe głębokości Rowu Morawiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.08.2019

Rzecznik rządu: premier poprosił wiceministra Piebiaka o wyjaśnienia

Tak działa Imperator K2JKW oraz jego Czarna Dziura Ciemnej Strony MOCY! Zapytajcie Imperatora K2JKW! On wie WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
21.08.2019

Porażający mechanizm". Sędzia, w szkalowaniu którego miał pomagać zastępca Ziobry, mówi o "bezmiarze niesprawiedliwości"

Drodzy Polacy! To jest najprawdziwszy z prawdziwych i szczerych uśmiechów ludowej sprawiedliwości ostatniego stulecia Partii Władzy Centralnej! Życzymy wam jeszcze następnych 100 lat takich samych uśmiechów. Na Zdrowie Polsko!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.08.2019

Dramatyczna sytuacja w Szpitalu Bielańskim. Zapchana izba przyjęć, chorych nie przyjmuje się na oddziały

Zadzwońcie do Radziwiłła, On wam powie, że ta Sieć Szpitali, działa perfekcyjnie, tylko wy nie umiecie szukać! Sorki, on teraz nie ma czasu, bo startuje na następną Kadencję, żeby was uwikłać w następną sieć, tak żebyście już całkowicie stracili orientację! Oczywiście wszystko dla waszego dobra, ale za to z waszego portfela!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
21.08.2019

Piknik PiS w Stalowej Woli. Czy PiS zapłaci za sprzątanie? - pyta stalowowolski radny

Każdy grosz dla Partii Władzy Partyjnej pochodzi z waszych portfeli, dlatego to, kto za to zapłaci, nie ma żadnego znaczenia, bo zawsze płacimy My Społeczeństwo! Za wasze pieniądze macie jeszcze jako dodatek Kosmiczny Chaos, tak w promocji, odloty, odjazdy, lewitowanie, brakuje tylko Wahadłowca, ale i on się znajdzie, SPOKO!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.08.2019

Czarnecki o swoim wystąpieniu w kościele: pytanie, czy było to niestosowne, uważam za żart

Imperator K2JKW jest nieomylny i wszystko co czyni słowami jest jak mowa Świeckiego Religiobożka, dotyczy to również wszystkich podwładnych Istot Ludzkich HKR. Czyli to jest najprawdziwsza z prawd. Wszystkie ich grzechy i przewinienia, są natychmiast odpuszczane. Szczery wzrok wyraża kryształowo czyste myśli. Tak wygląda źródło światła światłości Oświecenia. Patrzcie i uczcie się Poddani!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
21.08.2019

GUS maluje fałszywy obraz inflacji? GUS:

Grawitacja + Ufo + Sprawiedliwość. Jak mamy kosmos, to musi reszta do tego jakoś pasować!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.08.2019

NIK surowo ocenia tzw. sieć szpitali: to porażka

Jaka porażka, pełny sukces sieci kolejek! Drodzy Polacy! Bierzcie krople do oczu, i patrzcie, zamiast w szklaną pogodę, w gwiazdy, bo wam bieliznę ukradną, i nawet nie zauważycie, tak będziecie emocjonalnie napięci, na nie istniejących wrogów! Czy ktoś lubi żyć w atmosferze wrogości!? NIKT, to tych co to stwarzają, wyślijcie na ich Experimental Planet Kraken $$ Mamohna wraz z ich Imperatorem K2JKW!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
20.08.2019

Przyłębska: TK zbada nakaz upublicznienia nazwisk osób, które wsparły kandydatów do KRS

Narodowy Patomorfolog w akcji! „Kiedy Wyniki Sekcji Zwłok Prawomocnego Wyroku z natychmiastową Wykonalnością”!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.08.2019

Zamiast korporacji wybrały pracę z ofiarami wojny. Jak Polki pomagają na Bliskim

Matki Teresy z Polski! Tak zamienia się słowa w czyny. Sprawiedliwość i Miłosierdzie, które głosił JPII, jakby ktoś takiego jeszcze sobie chciał przypomnieć, zresztą z Matką Teresą często się spotykał, ponieważ ją zawsze popierał!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
20.08.2019

Śledztwo Onetu. Farma trolli w Ministerstwie Sprawiedliwości, czyli "za czynienie dobra nie wsadzamy"

Imperator K2JKW oraz jego Istota Ludzka HKR. Oczywiście, że tylko i wyłącznie dla dobra obywateli, dla prawa, dla sprawiedliwości, no i przede wszystkim miłosierdzia Jana Pawła II!!??? Oni żyją bez luster, i myślą, że większość ich usprawiedliwia, tylko, że nas jest 40 milionów, ich zaledwie 7 milionów. Znów zwycięstwo 7 do 36 jak zwykle

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
20.08.2019

Ludzie SKOK-ów robią skok w bukmacherkę

Mamohna jest, jak zawsze z komunii!! Sorki, może też być Działeczka od Generała, co jest blisko nieba!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
19.08.2019

Wybory parlamentarne 2019. Miasta płacą, a Mateusz Morawiecki lansuje siebie oraz PiS

Miasta czyli My Wszyscy Obywatele Samorządowi płacimy własnymi portfelami, bo Partia Władzy Centralnej, nigdy nic sama nie posiadała, jak 100 lat sięgnąć, same Atlantydy na dnie Rowu Morawiańskiego. Sami Spadochroniarze, którzy wyskoczyli na chwilkę ze swojego, naszego Samolotu Rządowego! Za każdy krok, za każdy metr, za każdy uścisk, za każdy kwiatek, za każdy piknik, płacimy my Samorządowi Obywatele. I tak już od 100 LAT!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
19.08.2019

Podlascy wrogowie LGBT wygrali konkurs na granty. Narodowy Instytut Wolności przyznał dotacje

A Dziecięca Klinika Onkologiczna w Chorzowie zamknięta! Dla niej brakło grantów!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
19.08.2019

PiS wystąpił do TK o zamrożenie wyroków w sprawie list poparcia do KRS

Zamrożona Wyobraźnia nic nie da bo idzie Globalne Ocieplenie! Imperatorku K2JKW, nic się nie bój, już niedługo wrócisz na swoją Experimental Planet Kraken $$ Mamohna

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
19.08.2019

Polska armia na zakręcie. Brak śmigłowców, przestarzałe czołgi, marynarka tonie

Nie byłoby źle zrobić pokaz wojskowy Partii Władzy Partyjnej, troszkę dalej w Chorzowie, zaraz przy zamkniętej Onkologicznym Oddziale Dziecięcym, to by był dopiero wspaniały gest dla Wojciecha Korfantego i Jego Idei Autonomii Samorządowej, która na 100% zadbałaby sobie dawno, żeby nasze onkologicznie chore dzieci, miały najlepszą z najlepszych terapii. Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
13.08.2019

Abp Marek Jędraszewski na Jasnej Górze: "Gender i LGBT to błąd antropologiczny"

Ksiądz jako Samozwańczy Świecki Religiobożek jest największym błędem Chrystusa na Matce Ziemi. Chrystus był miłosierny, i nie pozwolił ukamieniować mniejszości NIERZĄDNICY, za to Świecki Religiobożek strzela do ludu ślinowymi kamieniami

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
13.08.2019

O. Rydzyk o słowach Jędraszewskiego dot. "tęczowej zarazy"

Drugi Świecki Religiobożek! Oczywiście akcja Czyste Ręce, ale za to Ślinowe Kamienie! Chrystus nikogo nie wykluczał, Matka Teresa dała temu najlepszy przykłada na Matce Ziemi, co to znaczy bezwarunkowa miłość, co znaczy miłosierdzie! Każdy może naśladować Chrystusa, lub też naśladować Samozwańczych Świeckich Reigiobożków!? Którzy zmaterializowali Ducha Wiary na amen! Bez serc , bez ducha, to Szkieletów Ludy! Ależ pięknie aktualne!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
13.08.2019

Piotr Gliński: po 1989 r. nie zbudowaliśmy w Polsce demokracji

Geniusz Pisagoras. DDR też była DEMOKRATYCZNA, nawet Korea Północna jest Ludow-Demokratyczna! Żeby ktoś wlazł do tej waszej Demokratyczno-Totalitarnej Czarnej Dziury, to mu trzeba sypać jak kurą na placu, żeby ich zaciągnąć do kurnika!!!

Imperator K2JKW z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna! # Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
12.08.2019

Rosyjski kosmonauta zarabia o wiele mniej niż wynosi średnia pensja w Polsce

Za to Polscy Kosmonauci są milionerami, latają czym chcą, jak chcą, z kim chcą, a my Suweren jako Pracodawca, to im może sobie odlecieć, też gdzie chce!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.08.2019

Ksiądz wysyłał erotyczne wiadomości i dawał chłopcom klapsy

Najprawdziwsza z prawdziwych Zaraz, wrAcam!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
12.08.2019

Rosja: 30 tysięcy tajnych firm państwowych. Jeszcze chwilka, a im spokojnie dorównamy

Przyssać się do Banku IMMUNITET, prosta sprawa jak konstrukcja cepa, ale potem dać się komuś odspawać! Oj potrwa kilka pokoleń!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
09.08.2019

Stanisław Piotrowicz kłamał w sprawie lotu z Kuchcińskim. Leków, którymi uzasadniał lot, nie mógł dostać

Aż głowa się mrozi od tego co oni tam wszyscy ukrywają przed nami! W tym Swoim Systemie Head!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
09.08.2019

Jak władza na Węgrzech uciszyła media

Władza bez oddolnej kontroli jest zawsze ta sama, TOTALITARNA! To tylko kwestia czasu, metody też takie same, System VA-T-CUM. Tylko po to, ażeby Partia Władzy Centralnej, miała dla siebie jeszcze więcej. Uszczelniać, non stop kontrolować, straszyć, opłacać swoich w Centralkach Manipulatorkach! No i ROZDAWAĆ PORTFELE DŁUŻNE, bo nie swoje, aż się wpadnie w Rów Madurowiański!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
08.08.2019

PiSancjum. Dygnitarze „dobrej zmiany” są butni i zachłanni

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
08.08.2019

Piotrowicz o locie z Kuchcińskim: Wypadek losowy

Partia Władzy Centralnej jest największym wypadkiem losowym Samorządowego Oddolnego Społeczeństwa Demokratycznego! To widać, słychać i czuć!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
07.08.2019

Leczenie zębów na NFZ prowadzi do ubytków

Co tam zdrowie, kto by się tym zajmował, przecież tutaj Centralny Akcelerator musi rozszczepiać Tkankę Społeczną na Polony, żeby były same dla siebie promieniotwórcze, potem to już tylko wyczekiwanie na Reakcję Łańcuchową i Krytyczną Masę Wyborczą! Samounicestwienie za Społeczną zgodą emocjonalno-moralną. Rozszczepić potrafi byle kto, ale kto potem to zatrzyma!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
07.08.2019

Inwestycja KGHM w Chile - ogromna strata czy wielki zysk? Raport NIK mówi co innego niż były prezes firmy

20 Miliardów Strat. Oddział Onkologii Dziecięcej w Chorzowie zamknięty! Za to można by wybudować 40 nowoczesnych szpitali 500 łóżkowych całkowicie wyposażonych. A co Partie Władz Centralnych roztrwoniły przez swoje nieudolne rządy PRZEZ TE 100 LAT ????????????????????????????????????? BILIONY. To czy warto ich popierać, czy raczej popierać Samorządy !!! A w nich Oddolną Demokrację Bezpośrednią, która zatrzyma dziurawy Bank IMMUNITET

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
06.08.2019

Marek Kuchciński: Przepraszam wszystkich, którzy poczuli się urażeni. Działałem zgodnie z prawem

So sorry for SOR-Y

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
06.08.2019

Burza po słowach abpa Jędraszewskiego o "tęczowej zarazie". Przewodniczący Rady Miasta zabiera głos

Następna Seria „Ślinowych Pocisków” wystrzelona do Społecznej Czasoprzestrzeni. Świecki Religiobożek to bardzo powszechna choroba na Matce Ziemi! Liczy się KTOŚ, a nie coś!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
05.08.2019

Prywatny szpital w Katowicach zawiesił działalność

Rów Morawiański działa, już się też kopie Rów Madurowiański!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
05.08.2019

Kuchciński podróżował z synem w helikopterze. Lot miał status HEAD

Prosimy sprawdzić jeszcze F-35 Statut Head!? Kto wie! To jest przecież pewne, że on już przeczuwa, że następnej takiej okazji w jego życiu na Matce Ziemi już nie będzie, dlatego trzeba korzystać

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
02.08.2019

Janusz Gajos: „Dzielenie narodu to przestępstwo”,

które czasami może się skończyć wojną domową!? Jesteśmy jeszcze w Rowie Morawiańskim, ale w szybkim tempie staczamy się do Rowu Madurowiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.08.2019

Ośmiornica w samolocie, czyli cztery lata "dobrej zmiany"

To są jego Istoty Ludzkie HKR, jego Imperatora K2JKW, który przybył do nas z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna! Oni wykonują jego rozkazy! On jest ich dowódcą, a dowódca za wszystko odpowiada

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
01.08.2019

Inflacja bije rekord. Winne rekordowe temperatury i susze

A kiedy wyschnie Rów Morawiański Imperatora K2JKW!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
01.08.2019

Kłamstwo założycielskie PiS. Co jeszcze ukrywa władza?

Experimental Planet Kraken Mamohna Gwiazdozbioru Proxima Liars!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
31.07.2019

Aptekarze i Ministerstwo Zdrowia szukają zaginionych leków

Wszystkie zakopane w Rowie Morawiańskim! Bo tak zawsze kończy każda jedna Partia Władzy Centralnej. Następnym rowem jest Rów Madurowiański! Potem już Czarna Dziura Ciemnej Strony Mocy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
31.07.2019

Brak leków w aptekach to nie wina farmaceutów

Imperator K2JKW ma zawsze rację – ponieważ jest nieomylnym Świeckim Religiobożkiem! No i Aptekarzem Wszechświata!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
30.07.2019

Dziewięć dużych kontraktów drogowych zerwanych. Czy grozi nam utrata kasy z UE?

Czasoprzestrzeń Imperatora K2JKW nie potrzebuje dróg naziemnych przecież!!! Wystarcza Kosmos!! Tylko jak my się będziemy poruszać??

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.07.2019

Air Kuchciński". Marszałek wpłacił 15 tys. zł na Caritas i fundację Ewy Błaszczyk

Rów Morawiański, głębokość -15 000, posuje do działek generała!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
29.07.2019

Rząd PiS dobija samorządy. Miliardowe straty odbiją się na mieszkańcach. "Kryzys, jakiego jeszcze nie było"

Imperator K2JKW w natarciu. Społeczeństwo jest nieprzewidywalnym cudem natury!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
29.07.2019

PiS nie chce Sahary nad Wisłą. Wyda miliardy na walkę z suszą. Najpiękniejsze są Atlantydy na dnie Oceanu Pustosłowia Codziennego Wodolejstwa Partii Władzy Centralnej

Nigdzie na świecie nie było, nie ma i też nie będzie Demokracji w SCENTRALIZOWANYM SPOŁECZEŃSTWIE. Imperatorze K2JKW go Home to the Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
26.07.2019

Parafie pod wezwaniem Prawa i Sprawiedliwości. Kościół i PiS razem walczą o głosy

To na pewno nie jest Planeta Matka Ziemia. Oto 100% niepodtarzalne dowody. Świecki Religiobożek z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna w akcji.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.07.2019

Szpital w Świętochłowicach zawiesza przyjęcia na pediatrii. Zdaniem lekarzy to wstęp do likwidacji oddziału.

Niech Żyje Partia Władzy Centralnej, która nas uszczelnia i nasze dzieci! Już świętujemy 100 lat jej nieudolności!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
25.07.2019

NIK: prezes NBP otrzymał pół miliona premii i nagród

Siedzi wprost na skarbcu, to miał i najbliżej kiedy była nagła potrzeba!! Intymne życie milionera na Experimental Planet Kraken $$ Mamohna.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.07.2019

Kozubal: Malujemy „orzeszki”, klepiemy czołgi.

Broń Jąderkowa Osobistego Rażenia! Reakcji Łańcuszkowej ! Masy Czarnej Dziury Jednej Nieomylnej Tożsamości! Imperatora K2JKW

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
24.07.2019

Premier Morawiecki: "Budujemy silną armię". Bumar Łabędy w Gliwicach ma kontrakt na modernizację czołgów T-72

Tutaj ani już modlitwa nie pomoże. Ażeby Istota Ludzka HKR mogła na śląsku działać i 15 sierpnia defilować, to musi rzucić kolejnym WOREM MAMOHNY, nie ważne, że BEZPOWROTNIE zardzewieją te 2 Miliardy. Przecież on się tego nie wymodli!? A może jednak!? Kolejne 2 Miliardy w piach Braku Wyobraźni Partii Władzy Centralnej. To jak robiąc tak samo już 100lat, mamy do czegokolwiek dojść. P-WC-CI-TAMCI-SYZYF

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.07.2019

Morawiecki o zamieszkach w Białymstoku: w Polsce nie ma miejsca na barbarzyńskie zachowanie

Potworek Partii Władzy Centralnej Zjada Mamusię, która go urodziła i non stop karmi. DDR czy Korea Północna, też są pełną gębą DEMOKRATYCZNE! Nawet Ludowo-demokratyczne

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
23.07.2019

Ludzie SKOK-ów odchodzą z polityki

Pojawiam się i znikam, i znikam!!! To za mało, za mało, za mało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. Przed wyborami do szafy z nimi. Wielke Przedwyborcze Sprzątanie, ażeby wizerunek „Matki Boskiej” mógł zadziałać. Partia Władzy Centralnej jest przecież święta. Świeccy Religiobożkowie z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.07.2019

Hydrogeolodzy ostrzegają: Na Śląsku wkrótce zabraknie wody

Partia Władzy Centralnej bez wyobraźni, jak zawsze robi Tak Samo Centralnie i Nieudolnie od 100 już lat. Oto rezultaty. Z kranów poleca za to pieniądze!!!!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
22.07.2019

Nauczyciele: w szkołach średnich zabraknie kadry

Kosmiczna Mgławica Inwazji Imperatora K2JKW. Gymnazjum OSRIM

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.07.2019

Pomoc dla niepełnosprawnych dzieci trzeba w Polsce wyszarpać i wyprosi

To już 100 lat NIEUDOLNYCH rządów Partii Władz Centralnych. Po raz 101 znów będziemy robić to Tak Samo Centralnie!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
19.07.2019

Ile zapłacimy za owoce i warzywa? Sprawdziliśmy ceny na polskich targowiskach

Pomalutku gromadźcie Papier Toaletowy! Nadciąga Inwazja Imperatora K2JKW

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
19.07.2019

Domowy alkohol będzie legalny? Minister rolnictwa jest na tak

I tak wszyscy dawno pędzą i coraz więcej piją. Już pokonaliśmy sąsiadów ze wschodu. Tak trzymać, paliwo alkoholowe jest ekologiczne

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
18.07.2019

Górnicza "Solidarność" do ministra Tchórzewskiego: "Byliśmy karmieni propagandą sukcesu"

Niestrawność Partią Władzy Centralnej!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.07.2019

Cydr: mieliśmy być potęgą, przez podatki wyszło jak zwykle

Partia Władzy Centralnej Niech Żyje! Pomożecie!? Imperator K2JKW w akcji!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
17.07.2019

Split payment: uduszą firmy, uszczelniając VAT

Kolorowe Korale z Papieru Toaletowego, zbliżają się z szybkością światła!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.07.2019

Rośnie zagrożenie bankructwem dużych firm. Alarmujący raport

Imperator K2JKW Ciemna Strona Mocy, zbiera swoje żniwo!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
16.07.2019

W całej Polsce nadal brakuje leków - infolinia ministerstwa nie pomogła

Infolinia Partii Władzy Centralnej! Dla 40 milionów bijących serduszek! Tak wygląda jak się pokazuje, że wszystkie społeczne problemy załatwi Jedna Słuszna i Nieomylna Tożsamość!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
16.07.2019

Czesław Mroczek o porażce Beaty Szydło: Była premier dwukrotnie przegrywa walkę o komisję. Żenujące

40 milionów bijących serduszek czuje nawet współ!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
15.07.2019

500 plus dla niepełnosprawnych? Poproszę o eutanazję dla siebie i córki

Ściany Płaczu budowane od 100 lat przez kolejne Partyjne Władze Centralne, dla których jedynym celem jest Masa Wyborcza, ale tam niestety nie ma żywych ludzi

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
15.07.2019

Jarosław Kaczyński zaprezentował "jedynki" na listach wyborczych PiS

Odtrąbił! Ostatni Marsz Siedmiodniowy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
12.07.2019

Kordon sanitarny wokół Beaty Szydło

Nie ma się co trzymać za teczkę, tam na pewno nie kradną! Ale od tych gwiazdek, to się może w głowie pomieszać

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.07.2019

PiS wsadza za kratki. Po przejęciu władzy dwukrotnie wzrosła liczba tymczasowo aresztowanych

Zostało nas jeszcze około 34 MILIONY! Jakiś Planetarny Spacerniak? Lub też dla was Kosmiczne Wakacje?

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
11.07.2019

Prokurator Onyszczuk o sprawie Mariusza Krasonia: Chodziło o wywołanie sławetnego efektu mrożącego

Pan Ziobro leci za to w Kosmos na szkolenie w Gymnazjum OSRIM!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
11.07.2019

O. Rydzyk prosi o datki w małych kopertach. Wielka nie wejdzie do skarbony

Świecki Religiobożek strzelający ślinowymi strzałami. Liczy się „KTOŚ” a nie „COŚ”! Tak mawia pełna wiary w Boga Siostra Zakonna. Amen. Każda ludzka religia czy ideologia, która depcze mniejszość, JEST ANTYLUDZKA, i powinna jak najszybciej zamilknąć na Matce Ziemi

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
10.07.2019

Górnicy wręczyli prezenty Jarosławowi Kaczyńskiemu i Mateuszowi Morawieckiemu

Kolejny młoteczek do kolejnej Stępki!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
10.07.2019

Syn Beaty Szydło będzie odprawiał specjalne msze

Za Sierotki uwięzione w Polskich Obozach Sierotek Wyklętych, no bo mamusia tam nieźle nagrzeszyła. Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
09.07.2019

Kiedy wypłata 500 zł dla niepełnosprawnych? "Będziemy zabiegać, żeby się to stało przed wyborami" zapewnia minister

Mieszkanka Rowu Morawiańskiego przemówiła, strach się bać! Ponad Bilion Zadłużenia, zanurzamy się coraz głębiej i schodzimy do Rowu Madurowiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
09.07.2019

Rusza wypłata pieniędzy dla nauczycieli, którzy wzięli udział w strajku. O wsparcie poprosiło ponad 30 tys. osób

Partia Władzy Centralnej ma wasze złoto, i co im zrobicie!? Jak nie zbudujemy Oddolnej Demokracji Bezpośredniej w naszych Samorządach, to tak będziemy jeszcze żebrać następne 100 lat!!!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
08.07.2019

Wielkie zakupy złota przez NBP

Zakupili tylko 126 ton, a dlaczego nie 500 Tonów? Co za skromność. Oj „schodzimy na dno”!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
08.07.2019

Jarosław Kaczyński: Wsłuchuję się w głosy obywateli. Obliczyłem w pamięci, że stać nas na 500+

Czyli z FUSÓW! Państwo nic nie posiada i też nic nam nie może dać, a jak daje to nasze pieniądze! To już było przed 1989! Imperator K2JKW Ponad Bilionowego Długu Rowu Morawiańskiego!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
05.07.2019

Zybertowicz: Przyłębska w SZSP? To już nie była organizacja komunistyczna

Akcja czyste ręce Partyjnej Władzy Centralnej Imperatora K2JKW! Jedna słuszna i nieomylna tożsamość!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
05.07.2019

Polacy nie chcą Kaczyńskiego-premiera

Ale chcą jego plusów! „Pieniądze nie śmierdzą”????????

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
04.07.2019

200 tys. beczek z chemikaliami pod Łodzią. "Rtęć, składniki gazów bojowych". Jest śledztwo

Taki żarcik Partyjnej Władzy Centralnej, z okazji 100 lecia jej nieudolnego trwania. Trucizna ( Plus ) krzyżyk na drogę!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
04.07.2019

Setki uczniów nie dostały się w Olsztynie do żadnej szkoły

Partia Władzy Centralnej Imperatora K2JKW, który nie ogarnia!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
03.07.2019

Uwaga na "spiralę inflacyjną". Prof. Orłowski ostrzega: To potworek, który sam rośnie coraz bardziej i zjada jeszcze więcej

ŚMIERCI!!!!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
03.07.2019

Należyta staranność: Fiskus oczekuje niemożliwego

Jakby tak zacząć od staranności w immunitetowym wydawaniu naszych miliardów!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
02.07.2019

System zarządzania dokumentami plagiatem? Państwu grozi kara

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
02.07.2019

RZECZPOSPOLITA": POLICJANT SŁUŻY NA PAPIERZE

TAK JAK I RZĄD!! PAPIEROWY I O KARTONOWYM WIZERUNKU!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
01.07.2019

Ustawa antylichwiarska wzmocni lichwę: milion Polaków może stracić dostęp do pożyczek. Jedna piąta z nich może zostać wypchnięta do finansowej szarej strefy

Wszystko co jeszcze działa trzeba ROZWALIĆ brakiem wyobraźni!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
01.07.2019

Ubezpieczenia rolnicze to fikcja: polisę kupuje tylko co ósmy rolnik

Fikcyjny rząd, fikcyjne życie jak w Madrycie!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
28.06.2019

Olbrzymia podwyżka składek ZUS dla firm. Niemal 10 proc

Rów Morawiański wita was naiwni Polacy po raz 101, bo od 100 lat tacy jak oni nami nieudolnie rządzą

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.06.2019

Zerowy podatek dla młodych pięknie brzmi, ale może przynieść lawinę problemów

Nowa Miejscowość Minus, porywa z zachwytu

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
27.06.2019

W szpitalu w Pruszkowie z oddziału zwolnili się wszyscy lekarze. Ale dyrekcja oddziału zamknąć nie może

Rów Morawiański! Coraz głębszy!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
27.06.2019

Polska psychiatria do remontu. Balicki: W Europie nie buduje się już zamkniętych szpitali. U nas tak

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
26.06.2019

PiS buduje oligarchię, by umocnić swoją władzę. Dlatego prezesi spółek płacą na fundusz wyborczy

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
26.06.2019

Była makijażystka Kaczyńskiego szefową gabinetu politycznego Elżbiety Witek

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
25.06.2019

Zakaz dokarmiania bezdomnych w Krakowie. Jest projekt uchwały

Należy im na ulicy stworzyć warunki do umycia się i przebrania, jak zrobił to Franciszek w Rzymie. Trzeźwy bezdomny, itp. To jest fikcja, to tak jakby chcieć zrobić porządek z dzikimi gołębiami! Wstęp trzeźwego bezdomnego w noclegowni, to on woli zamarznąć pod mostem. Do tego się to sprowadza

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
25.06.2019

Wielka radość na ulicach Stambułu. Tysiące ludzi świętowało porażkę Erdogana

Radość Demokracji. Trzymamy Kciuki! Odwrót Imperatorów Panowania!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
24.06.2019

Poseł skomentował strajk klimatyczny 13-latki. Kontrowersyjny wpis wywołał burzę

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
24.06.2019

Szefowie spółek dostali stanowiska, odwdzięczyli się PiS. Wpłacili milion na fundusz wyborczy

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
19.06.2019

Jeśli ktoś boi się sprawnych sądów, niech traktuje moją zapowiedź jak groźbę

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
18.06.2019

Julia Wieniawa: Ktoś mi napisał "Robię unfollow, bo wspierasz pedałów". I bardzo dobrze, nie mam ochoty na takie towarzystwo.

Radość życia! Każdy przychodzi na świat zupełnie przypadkowo i też każdy może być każdym

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
17.06.2019

Ministerstwo Sprawiedliwości pozwie profesorów Uniwersytetu Jagiellońskiego. Zarzuca imamstwo

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
14.06.2019

Nowy projekt dot. kuratorów sądowych. Sędzia: Władza absolutna w rękach Ziobry. Żaden polityk nie powinien takiej mieć

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
13.06.2019

Polska i USA podpisały deklarację o zacieśnieniu współpracy

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
19.06.2019

Nie trzeba będzie się zatrzymywać na bramkach na A4. Trwają testy aplikacji

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
18.06.2019

bp Stanisław Gądecki: Marsze równości nawołują do nienawiści w stosunku do Kościoła!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
17.06.2019

"Iustitia" wyrzucona z siedziby sądu. Przymusiński: małostkowe, jak w piaskownicy nad panami panowania, wyrzucą wszystkich!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
14.06.2019

Nie ma wody w Skierniewicach. "To początek kryzysu, który dotknie całą Polskę"

Są za to samoloty i czołgi, no i też totalitarny brak wyobraźni!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
13.06.2019

Dramat na geriatrii. Starsi pacjenci umierają w domach pozbawieni opieki

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
12.06.2019

Ujawniamy list Falenty do Kaczyńskiego: Dałem wam zwycięstwo w wyborach, teraz mi pomóżcie

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
12.06.2019

Bezprecedensowa solidarność dziennikarzy w Rosji. Coś pęka?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
11.06.2019

Burza wokół Falenty trwa. Ł

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
11.06.2019

Jutro protest górników w Warszawie. Nie chcą zmian w kierownictwie JSW

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
10.06.2019

Rosyjska policja ucisza niewygodnego dziennikarza. Rosja zamyka niezależnego dziennikarza. Rosjanie protestują

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
10.06.2019

PiS najbogatszą partią

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
7.06.2019

Zalewska obiecała, samorząd zapłaci

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
7.06.2019

Jarosław Kaczyński napisał list do Polaków. "Proszę, aby w wyborach do parlamentu, oddali jeszcze więcej głosów na PiS"

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
6.06.2019

Poseł PiS o weteranach AK: Są nieczyści, mają swoje na sumieniu. Ł

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
6.06.2019

Kaczyński zapewnia, że jego brat "nie fraternizował się" w Magdalence

Frater-unser im Himmel….. Amen!

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
5.06.2019

Chleb, ziemniaki, papier toaletowy... Podstawowe produkty coraz droższe

Kolorowe Korale z Papieru Toaletowego. Laur Partii Władzy Centralnej. Coraz bliżej Rowu Madurowiańskiego

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
5.06.2019

Z drugiej ligi do ekstraklasy

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
4.06.2019

Nowi ministrowie dostaną dziś teki

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
3.06.2019

MKiDN przyznało dotacje na projekt "Niepodległa". 85 tys. dla Jana Pietrzaka trzeba wyciąć"

Współczujemy serdecznie!

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
3.06.2019

Wyborcza" ujawnia: mimo zapewniministrowie rządu Szydło nie oddali nagród

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
31.05.2019

W mediach publicznych znów obrażają. Pietrzak opowiada o "nowotworze, który kied trzeba wyciąć"

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
31.05.2019

Podlaskie: nakłaniali chorych psychicznie do głosowania na określonych kandydatów?

Tym razem bez komentarza. Rów Madurowiański.

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
30.05.2019

Bezwzględne więzienie dla lekarza skazanego za błąd. Resort zdrowia chce wyjaśnień

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
30.05.2019

Papież Franciszek: Jan Paweł II bywał wprowadzany w błąd w sprawach skandali.

27 lat tam mieszkał i nic nie wiedział. Tak tego się nie da wykluczyć. Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
29.05.2019

Po wyborczej wygranej PiS: Czas na rekonstrukcję

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
29.05.2019

O. Rydzyk: Zalewa nas potop. Chcą zatopić naszą wiarę, zaufanie do Kościoła

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
28.05.2019

Wybory do europarlamentu 2019. Oni zdobyli największą liczbę głosów

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
28.05.2019

Wybory do europarlamentu 2019. Oni zdobyli największą liczbę głosów

Beata Szydło Marketing Wyborczy w Polskim Obozie Sierotek Wyklętych. Wiedza bez wyobraźni jest przyczyną największych ludzkich nieszczęść! My jako Masa Wyborcza! Posypywana popiołem z naszych banknotów! Od 100 lat robimy to samo centralnie. Co tam sierotki! Kto ma tam czas szukać im Mam Zastępczych Mam Terapeutycznych!?

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
900px; margin: 0 auto; margin-top: -21px; line-height: 1.6; text-align: left;">24.05.2019

Wolne krowy idą na rzeź. Jest decyzja o zabiciu srada 179 krów

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
24.05.2019

Wolne krowy idą na rzeź. Jest decyzja o zabiciu srada 179 krów

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
24.05.2019

Zjednoczone Królestwo ma nową dyscyplinę: rzut mlecznym koktajlem w prawicowego populistę NIK krytykuje reformę Zalewskiej. Raport pokazuje wszystkie błędy

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
23.05.2019

Kaczyński: Podzielenie społeczeństwa murem nienawiści było i jest zabiegiem celowym

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
23.05.2019

NIK krytykuje reformę Zalewskiej. Raport pokazuje wszystkie błędy

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
22.05.2019

Kłopotliwa działka Morawieckiego. Za kościelne grunty premier może zapłacić głową

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
22.05.2019

Morawiecki o publikacji "Gazety Wyborczej" i rozdzielności majątkowej z żoną

# Anioły Irokeza Oświecenia Gra o Tron RP
21.05.2019

Ksiądz, który sprzedał działkę Morawieckiemu, awansował na generała

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
21.05.2019

Jak Morawiecki uwłaszczył się na gruntach kcielnych

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
20.05.2019

Jak Morawiecki uwłaszczył się na gruntach kościelnych [ŚLEDZTWO "WYBORCZEJ"]

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
20.05.2019

"Gazeta Wyborcza": jak Mateusz Morawiecki okazyjnie kupił działkę wartą miliony złotych

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
17.05.2019

Przerwano mecz trampkarzy w Choszcznie, by mógł wylądować... Black Hawk z Brudzińskim na pokładzie

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
17.05.2019

Wojewoda o związkach gejów i lesbijek: Trzeba je marginalizować, odstawić na boczny tor. Wojewoda lubelski Przemysław Czarnek nagrodził samorządowców medalami za podjęte przez nich uchwały wymierzone w środowisko osób LGBT. Są przedstawiane jako walka z "ideologią".

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
16.05.2019

"Premierze Morawiecki, test zabije mój biznes"

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
16.05.2019

Morawiecki znalazł wymówkę dla Kościoła. Premierze, w Australii SB też werbowała pedofili?

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
15.05.2019

Zjeść Unię i mieć Unię, czyli logika Morawieckiego

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
15.05.2019

Wybory do PE: PiS zastawiło na siebie pułapkę

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
14.05.2019

Eurowybory 2019. Kaczyński straszy seksualizacją dzieci od kołyski

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
14.05.2019

Marszałek chce zadbać o cyberbezpieczeństwo. Wybrał organizację założoną przez brata Zbigniewa Ziobry

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
10.05.2019

Zdzisław Krasnodębski: PiS staje się obiektem pożądania

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
10.05.2019

Obraz z księdzem pedofilem zdjęty po wernisażu. Na polecenie władz Żoliborza?

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
10.05.2019

Legutko: Grupy aktywistów homoseksualnych i ich akolici działają coraz bardziej brutalnie i chamsko

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
10.05.2019

Kaczyński: Trzeba wziąć udział w wyborach. I poprzeć PiS

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
09.05.2019

Lotnisko w Radomiu. Premier Mateusz Morawiecki zainaugurował budowę

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
09.05.2019

Prawo i Sprawiedliwość igra z Fortem Trump

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
08.05.2019

Taśmy Kaczyńskiego. Jak banki ratują medialny biznes kuzyna prezeusa

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
08.05.2019

Spór przedsiębiorców z fiskusem o stawkę VAT od dań na wynos

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
07.05.2019

Seksaffera podkarpacka. Ziobro: nie ma żadnych nagrań

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
07.05.2019

Kaczyński pozwał nas za Srebrną. Opisując negocjacje w sprawie wieżowca "godzimy w jego dobra osobiste"

# Anioły Irokeza Oświecenia Star Wars king of poland
06.05.2019

Jarosław Kaczyński: jeśli odzyskają władzę, to aktów łamania prawa będzie więcej

# Anioły Irokeza Oświecenia
06.05.2019

Chryja pod Radiem Maryja 2. Taniec w maskach Sobeckiej i Rydzyka

# Anioły Irokeza Oświecenia
30.04.2019

Muzeum Narodowe usuwa "skandalizujące" prace z wystawy. To "ordynarny akt cenzury"

# Anioły Irokeza Oświecenia
30.04.2019

Karol Guzikiewicz: związkowiec pisowiec

# Anioły Irokeza Oświecenia
30.04.2019

Sondaż: Jak Polacy oceniają trzy i pół roku rządów „PiS”.

# Anioły Irokeza Oświecenia
30.04.2019

Zła tabelka powodem zamieszania wokół wydatków na zdrowie. Resort zdrowia odpiera zarzuty

# Anioły Irokeza Oświecenia
29.04.2019

Trwają obrady okrągłego stołu. Nauczyciele protestują: "Nie ma mowy o naszych postulatach"

# Anioły Irokeza Oświecenia
29.04.2019

Prezues PiS wychodzi z cienia

# Anioły Irokeza Oświecenia
28.04.2019

Polska przyciąga mniej zagranicznych inwestycji

# Anioły Irokeza Oświecenia
28.04.2019

Jednoosobowe firmy: masowa weryfikacja firm

# Anioły Irokeza Oświecenia
27.04.2019

Rząd zaciska pętlę podatkową na szyi Polaków

# Anioły Irokeza Oświecenia
27.04.2019

Piątka Kaczyńskiego" i jej ograniczająca moc. "Pętla na szyi podatnika" - ostrzega FOR YOU

# Anioły Irokeza Oświecenia
26.04.2019

Strajk nauczycieli zawieszony. Sejm przegłosował "ustawę matural"

# Anioły Irokeza Oświecenia
26.04.2019

Odrzucono wniosek o wotum nieufności wobec minister edukacji narodowej Anny Zalewskiej

# Anioły Irokeza Oświecenia
25.04.2019

Strajk trwa, rząd robi spektakl. Czyli nauczyciel do matury niepotrzebny

# Anioły Irokeza Oświecenia
25.04.2019

Macierewicz przed sądem? Jest śledztwo prokuratury wojskowej z zawiadomienia Tomasza Piątka. Wielkiego Piątku!

# Anioły Irokeza Oświecenia
24.04.2019

Sejm: Sześć projektów obywatelskich trafi do niszczarki

# Anioły Irokeza Oświecenia
24.04.2019

Rząd ma gotową ustawę matural

# Anioły Irokeza Oświecenia
23.04.2019

Amerykański college odwołał wykład Ryszarda Legutki o totalitaryzmie. „POLSKA SODOMA”

# Anioły Irokeza Oświecenia
23.04.2019

Zmiany w "piątce Kaczyńskiego". Ministerstwo Finansów "kalibruje" podatki. Mniej skorzystamy, rząd wyda mniej

# Anioły Irokeza Oświecenia
20.04.2019

Prywatna służba zdrowia zadłużona na 100 mln złotych

# Anioły Irokeza Oświecenia
20.04.2019

"RZ": OPÓŹNIA SIĘ REKONSTRUKCJA RZĄDU

# Anioły Irokeza Oświecenia
19.04.2019

Strajk nauczycieli: rozmowy bez przełomu-w

# Anioły Irokeza Oświecenia
19.04.2019

Nowy projekt: do więzienia za informacje o lekach. Dobra wiadomość dla koncernów, gorsza dla pacjentów. So Sorry za SOR-y

# Anioły Irokeza Oświecenia
18.04.2019

Rząd wprowadzi nowe podatki i uszczelni obecne. W planie m.in. opłata cyfrowa ska !$?

# Anioły Irokeza Oświecenia
18.04.2019

Jarosław Kaczyński proponuje partiom politycznym deklarację ws. euro

# Anioły Irokeza Oświecenia
17.04.2019

Rząd zlikwiduje OFE, zapłacimy wszyscy. Morawiecki szuka pieniędzy na obietnice prezesa PiS

# Anioły Irokeza Oświecenia
17.04.2019

Rząd znalazł pieniądze na "piątkę PiS". W naszych kieszeniach

# Anioły Irokeza Oświecenia
16.04.2019

Matury wiszą na strajku. Rząd bagatelizuje problem

# Anioły Irokeza Oświecenia
16.04.2019

Komu ufają Polacy? Sondaż IBRiS dla Onetu

# Anioły Irokeza Oświecenia
15.04.2019

Niesmaczna kiełbasa wyborcza? Tylko wyborcy PiS popierają "piątkę" Kaczyńskiego"

Jednym słowem KOSMOS! Experimental Planet Kraken I$$ Mamohna

# Anioły Irokeza Oświecenia
15.04.2019

PiS weźmie nauczycieli głodem

# Anioły Irokeza Oświecenia
12.04.2019

PiS z minimalną przewagą nad KE, ale nawet jak wygra, to przegra. Silna Wiosna

Imperator K2JKW oraz Istoty Ludzkie HKR odprowadzają wzrokiem start Wahadłowcem Souveraen! Kosmiczny Lot na Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia
12.04.2019

Minister Czerwińska specjalnie dla DGP: Klin podatkowy trzeba zmniejszyć

Sprawnie działający mechanizm polskiej gospodarki zaczyna dławić rynek pracy. trendy demograficzne wskazują, że może się to nasilić. Trzeba więc sięgać po rezerwy, wspierać rynek, aktywizować biernych zawodowo. Jak? Zmniejszając klin podatkowy.

# Anioły Irokeza Oświecenia
11.04.2019

Za chwilę zobaczymy pierwsze zdjęcie czarnej dziury! To wydarzenie stulecia. Nareszcie wiemy, gdzie bezpowrotnie giną, od 74 lat, nasze społeczne pieniądze, kiedy u steru są Immunitetowe Partie WC.

# Anioły Irokeza Oświecenia
11.04.2019

Episkopat: lekcje religii nie są dodatkowe. "Jest przedmiotem do wyboru, który staje się obowiązkowy"


# Anioły Irokeza Oświecenia
10.04.2019

Program "Krowa plus". Czy prezes Kaczyński podrzucił rolnikom świnię?

Władze partyjne i państwowe podczas konwencji PiS w Kadzidle, 6 kwietnia.

# Anioły Irokeza Oświecenia
10.04.2019

Rząd zderza się ze strajkiem w oświacie

Beata Szydło twierdzi, że na nauczycieli czekają podwyżki i zmiany w systemie wynagradzania

# Anioły Irokeza Oświecenia
09.04.2019

Narodowcy oszukali przeora Jasnej Góry?

Szukajcie a znajdziecie! Amen! Niech żyje edukacja Kosmitów na Matce Ziemi!

# Anioły Irokeza Oświecenia
09.04.2019

Beata Szydło: oferta dla nauczycieli leży na stole

# Anioły Irokeza Oświecenia
08.04.2019

Rząd podpisuje porozumienie z "Solidarnością" ws. nauczycieli. Co o tym sądzisz? Napisz list do redakcji Onetu ?$?$.

Szatan też zawsze chce tylko uszczęśliwiać, dać mu tylko władzę, oraz paliwo - pieniądze! Do podpalania ludzkich dusz! Władza nigdy się sama nie zatrzymuje, zatrzymać ją może tylko i wyłącznie inna władza! Klik! Idę – na – wybory2019. Albo Wenezuela!

# Anioły Irokeza Oświecenia
08.04.2019

Joanna Ćwiek: Propozycja Szydło to próba gaszenia pożaru benzyną. K !? Wody! Wody! Płonę!?

# Anioły Irokeza Oświecenia
06.04.2019

Minister finansów Teresa Czerwińska jeszcze walczy

# Anioły Irokeza Oświecenia
06.04.2019

Są jabłka, nie ma drukarek i telefonów. Chaos w resorcie zdrowia

Szumią Jabłonie, a jabłka spadają! Zawsze znajdzie się jakaś głowa, której się wydaje, że jak się pokaże przed kamerami i zacznie wydawać dźwięki, to padniemy z wrażenia. Ludzkie EGO, to największe przekleństwo dla Matki Ziemi! No i społeczeństwa. Zlikwidowaliście dla pana Profesora Pawła, od Cewnikowania Serc, 70% Dofinansowania, ażeby tym samym ZABIJAĆ POLAKÓW! NA ŚMIERĆ! Dlatego, że zamiast NATYCHMIAST trafiać do Ośrodków Cewnikowania Serca, to robi się im „Kondukt Żałobny Pisagorasa”, jeżdżąc po przeróżnych SOR-ach, tracąc bezcenny czas życia!

# Anioły Irokeza Oświecenia
05.04.2019

Dyrektor instytutu z nadania PiS zatrudnia w specjalistycznym laboratorium... teologa. To jego była sekretarka. Testy Skórne Alchemii Teologii Stosowanej!

# Anioły Irokeza Oświecenia
05.04.2019

Medialne szkolenia sędziów na uczelni ojca Rydzyka w Toruniu.

# Anioły Irokeza Oświecenia
04.04.2019

Kuratorium cofa rekomendację fundacji prowadzącej zajęcia z edukacji seksualnej

„Siusiomaniaki” z Kuratoriom zatrzymali się na wiedzy sprzed 2 milionów lat. Homo Smartphonicus Europeicus Wikipedicus, robi KLIK i mu wyskakuje wiedza w potrzebnej materii, no i wszystko z uśmiechem, bo wiedza przecież otwartych i normalnych ludzi nie bóli, żeby się od tego krzywić i wykręcać sianem!

# Anioły Irokeza Oświecenia
03.04.2019

Rocznica śmierci JPII: abp Jędraszewski nie wpuścił ekip "Wyborczej", TVN i LoveKraków.pl

Rocznica śmierci Jana Pawła II. Rycerze Jana Pawła II blokują dostęp na dziedziniec krakowskiej kurii ekipie TVN. Tak właśnie kończy każda gwiazda! Zapada się w sobie i tworzy Czarną Dziurę! Czarni Rycerze Czarnej Dziury!

# Anioły Irokeza Oświecenia
02.04.2019

Informatycy w Poczcie Polskiej oburzeni, że kieruje nimi specjalista od ojca Pio

Ojciec Rydzyk! Ojciec Pio! Ojciec Prać!!

# Anioły Irokeza Oświecenia
01.04.2019

Mateusz Morawiecki: oddamy Polakom aktywa OFE

Oddamy wam ostatnią koszulę! Na Znak pojednania zapraszamy na Orbitalną Stację Rechrystianizacji Imienia Morawieckiego! Zabierzcie wałówki, grille i inne pasty do zębów, papucie! A no kombinezony też! Takie białe, i koniecznie podwójnej długości rękawy! Bo tam strasznie wieje! Na tej orbicie! Kosmiczny Wiatr! Amen

# Anioły Irokeza Oświecenia
01.04.2019

Program prokreacyjny PiS: tylko 170 ciąż. Leczenia potrzebuje 1,5 mln par

Nie dano nam narzędzi, by leczyć niepłodność. Program wprowadzony przez PiS to nieporozumienie – twierdzą lekarze.

# Anioły Irokeza Oświecenia
29.03.2019

Dyrektor alarmuje ministra: Ośrodek Ostrych Zatruć nie ma już pieniędzy nawet na leki.

Zatrute Państwo Agentury PISA ( Party Institute Space Administration ) Partia Władzy Centralnej = Partię WC

# Anioły Irokeza Oświecenia
29.03.2019

Fiskus chce uderzyć w liniowy PIT

# Anioły Irokeza Oświecenia
29.03.2019

Radny PiS chce wprowadzić Kartę Otyli+. Specjalistka: Włos zjeżył mi się na głowie

# Anioły Irokeza Oświecenia
28.03.2019

Ambasador Przyłębski nadaje w Niemczech. Daje im PiS za wzór.

Dzięki PiS, które kontynuuje w Polsce rewolucję "Solidarności", dzieci już nie głodują. A jeśli partia przegra wybory, Unia będzie miała kłopoty - to tezy z poniedziałkowego wykładu Andrzeja Przyłębskiego, polskiego ambasadora w Berlinie?

# Anioły Irokeza Oświecenia
28.03.2019

Najważniejszy sąd na Górnym Śląsku na skraju zapaści. "Tym się kończy dobra zmiana w wymiarze sprawiedliwości"

# Anioły Irokeza Oświecenia

27.03.2019

Dąbrowa Górnicza: Kobieta mdleje na SOR. Reagują tylko pacjenci

Krzyki, wzajemne oskarżenia i obojętność wobec tracącej przytomność kobiety – to obraz sytuacji, do jakiej doszło w izbie przyjęć szpitala w Dąbrowie Górniczej. Wstrząsające nagranie z tego zdarzenia jest kolejnym, które trafiło w ostatnich dniach do sieci. W wyjaśnienie sprawy zaangażował się prezydent miasta, który zapowiada zmiany w kierownictwie placówki. – Film z SORu udowadnia, że dąbrowski szpital potrzebuje zmian – uważa Marcin Bazylak. Czy leci z nami pilot!

# Anioły Irokeza Oświecenia
26.03.2019

Ksiądz powiedział rodzicom, że dzieci z in vitro nie mają duszy. "Dusza nie może narodzić się w laboratorium"

# Anioły Irokeza Oświecenia
26.03.2019

Sponsor brexitowców ma kłopoty. Pieniądze na kampanię pochodziły z Rosji?

Palcem w Ranę Zjednoczonej Europy, z której już tryska Ropa! Następny Kosmita z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia
25.03.2019

TVP zmanipulowała wypowiedź nauczycielki? "Wywiad wykorzystany bez mojej wiedzy"

W piątkowym wydaniu "Wiadomości" w materiale przygotowanym przez Bartłomieja Graczaka pojawiła się wypowiedź nauczycielki z ubiegłego roku. "Jest to manipulacja i propaganda ze strony telewizji. Z całego serca popieram kolegów i koleżanki po fachu, sama również biorę udział w proteście" - zdementowała szybko Małgorzata Biernacka. Patrząc w oczy, czyż te oczy mogą kłamać!? Któż to wie, ale czy dobrze opłacone oczy mogłyby skłamać!? Gdyby wiedziały, że jutro zabraknie Mamohny! Obrzydliwe Świństwo Partii WC! Partia Władzy Centralnej, która zawsze kończy się tym , że wiernym i biernym wiesza za brak odwagi Korale z Papieru Toaletowego, zrobionego ze swojego Kartonowego Wizerunku. Proszę to sobie tylko wyobrazić, że jakaś pani, właśnie - już wkrótce - będzie w tym paradować po stolicy! Człowiek za Mamohnę, zrobi każde świństwo, włącznie z Holokaustem! Bo gdyby było inaczej, to Holocaust dałoby się przecież zatrzymać!? To jest PEWNIK! Naszych niemądrych wojen, nikt nam nie czyni, tylko robimy to my sami sobie, klaszcząc jeszcze przy tym! Sorki, teraz nie możemy, bo Partia WC włożyła nam w nie nieco swojego Papieru Wizerunkowego zwanego MAKULATURĄ!

# Anioły Irokeza Oświecenia
25.03.2019

ORBAN no mor! Już na Aucie! Nie widać go zresztą! Jak widać!

Reszta na Spalonym! Czuć gumą! Ktoś się grilluje! Czas się zwijać! Ale gdzie tu zwiać!? Macie swoją planetkę! Wykopaną trzema łopatkami Zwiać! Jak to gdzie!? Tam gdzie wschodzi słońce waszej Experimental Planet Kraken $$ Mamohna, niedaleko Krawędzi Zderzeń z Rzeczywistością Czarnej Dziury! Nie mylić z przekopem Nieżyjki Piślanej! Trzy łopatki na „podsłuchu” wbite w piach! Coś trzeba robić, jak inni płacą! Tak dla małej orientacji! Czarna Zdziura to zapadnięta gwiazda, jak by ktoś chciał sobie to zinterpretować kosmatologicznie!

# Anioły Irokeza Oświecenia
20.03.2019

Efekt "reformy" - prokuratura Ziobry coraz mniej wydolna

# Anioły Irokeza Oświecenia
20.03.2019

Biurokratyczna udręka w NFZ. "Lacie idzie zeżreć, bo pieczątka była za mała"

Pan Karol od ponad pół roku zabiega w śląskim NFZ o zwrot pieniędzy za operację cieśni nadgarstka, jaką przebył w szpitalu w Karwinie. A wszystko dlatego, że pieczątka na fakturze urzędniczce funduszu wydała się za mała. „Lacie i Gacie idzie zeżrać” To najnowszy film K. Kutza. Ale ten! To sobie już sami musimy nakręcić, jako Aktywne Społeczeństwo Obywatelskie. Nasz Mistrz Kazimierz, pokazał nam jak to się robi!

# Anioły Irokeza Oświecenia
19.03.2019

Kaja Godek w RMF FM sprawdzana z wiedzy o UE. "Proszę nie robić ze mnie głupiej"

Kaja Godek, działaczka pro-life, była dziś pytana w audycji Roberta Mazurka o swoje kompetencje jako ewentualnego europarlamentarzysty. - Kierowałam przez lata organizacjami społecznymi - stwierdziła. Nie odpowiedziała jednak na pytanie prowadzącego, czym różni się Rada Europejska od Rady Unii Europejskiej. W Brukseli jak sama nazwa wskazuje, dzielą „kapuchą zwaną BRUKSELKĄ”! Rada = Dorada

# Anioły Irokeza Oświecenia
19.03.2019

Jan Pietrzak i "wyklęci" na konferencji w KRS

Dziś w siedzibie Krajowej Rady Sądownictwa odbędzie się konferencja naukowa "Historyczne źródła kryzysu zaufania do sądownictwa w III RP". Kluczowym tematem ma być rola żołnierzy wyklętych. Wśród prelegentów - pracownicy IPN, a wśród artystów uświetniających konferencję - "bard prawicy" Jan Pietrzak, za którego występ, razem z całą częścią artystyczną, KRS zapłaci 8 tys. zł.

# Anioły Irokeza Oświecenia
18.03.2019

ROLNICY PROTESTOWALI W WARSZAWIE. WYJĄTKOWE ZDJĘCIE OBIEGŁO SIEĆ

Jabłkowa Masa Wyborcza! Kilka lat później. Symbol jednego felczera politycznego Partii WC. W 4 lata dokonał makabrycznego zniszczenia, 25 lat ciężkiej pracy 40 milionów bijących serduszek. Jaki to umysł dzieli świadomie i planowo, swoją własną rodzinę, tak by była non stop w Stanie Wojny? Szatan czy Anioł!? Jak chcesz, to kij zawsze znajdziesz! Liczą się tylko przyzwoite intencje, a nade wszystko czyny! Na szczęście już rozpoznaliśmy, że mamy do czynienia z szatanem! Któremu się ta sztuczka niszczenia niestety nie uda! Bo jego własny wilk, rzuca mu się już do gardła! Oni wolą do „brukselki”, bo wiedzą, że jabłko, to źle się kojarzy! Nogi za pas!

# Anioły Irokeza Oświecenia
18.03.2019

BRUDZIŃSKI: ŁAPY PRECZ OD MOICH DZIECI

Homo Smartphonicus Europeicus Wikipedicus. Oj staruszki Homo Sapiens! Żebyście mieli choć troszkę wyobraźni, że nad swoimi dziećmi, całkowicie tracicie kontrolę, od samego przekroczenia, już nawet przedszkola, a co dopiero szkoły. No tak! Ale to trzeba wiedzieć! Bo to jest Wiedza i Doświadczenie Prawdziwej Cywilizacji w Wikipedii! Życie człowieka to ewolucja, a nie zabranianie, ograniczanie i rewolucja. Dlatego też, mamy teraz Gniota Edukacyjnego, kogoś kto niestety nie czyta Wikipedii, tylko słucha Partyjnej WC, oj tam władzy centralnej! Prekambryjskie Lęki i Duchy! Strach się bać, żeby mieć takich rodziców! Łapki na kołderkę! Siusiak jest be, Siusiaka nie dotykać, bo grzech śmiertelny! W przedszkolu i szkole, wolne dzieci uczą się spontanicznej wymiany myśli, ktoś kto chce to w domu ograniczać, buduje dla własnych dzieci ALKATRAS!, z którego te dzieci, jak tylko dorosną, będą chciały jak najszybciej i najdalej ZWIAĆ!

# Anioły Irokeza Oświecenia
17.03.2019

PO chce odwołania Piotrowicza z komisji sprawiedliwości. Za sprawę księdza z Tylawy.

Osobliwość Zakonu Rwactwa Skarbowego Królików Bosych Bankrutów. Czarna dziura ciemnej mocy!

# Anioły Irokeza Oświecenia
17.03.2019

PiS urządził konwencję, a Jarosław Kaczyński straszył seksualizacją dzieci w obiekcie dofinansowanym przez Unię Europejską

Osobliwości Zakonu Rwactwa Skarbowego Królików Bosych Bankrutów! W obiekcie Unijnym! Partyjniacy WC! Żeby nie było Władzy Centralnej! Mąż Stanu nie ma płci, za to nasz ma swoją Bezpłciową Osobliwość Tożsamości! Pewnie przybył jako K2JKW z Kosmosu z Experimental Planet Kraken $$ Mamohna!

# Anioły Irokeza Oświecenia
15.03.2019

Państwowe spółki pompują miliony w prawicowe tygodniki

Spółki skarbu państwa nieustannie zwiększają wydatki na reklamę w prawicowych tygodnikach - podaje branżowy portal Wirtualnemedia. W "Gazecie Polskiej" w latach 2017-18 wpływy z państwowej reklamy wzrosły o 124 proc., mimo że w tym samym czasie sprzedaż tytułu spadła o 21 proc. „To jest syf. Ten proceder trwa, mimo „dobrej zmiany”. Ja przychodząc tutaj (…) słyszałam po korytarzach, że „ryby to śliska sprawa”, (…) że „ryby to śmierdzą”, że najintensywniej po zmianie władzy to niszczarki chodziły właśnie w tym departamencie. Ja nie musiałam nikogo pytać. Samo przyszło. Kto kiedyś coś z tym zrobi?” Według premiera Morawieckiego samorządy oszczędzają na nauczycielach. Słowa te spotkały się ze zdecydowaną reakcją Związku Miast Polskich. Oczy jego wpatrzone w Rów Morawiański, zliczają tysiące, miliony już Atlantyd, na dnie Oceanu Pustosłowia - Codziennego Wodolejstwa. Tak działa Zakon Rwactwa Skarbowego Królików Bosych Bankructwa. Niech żyje Argentum K2JKW Towers! Kapiszonowy Korkowiec Jaskiniowego Kosmicznego Wężoplemnika!

# Anioły Irokeza Oświecenia
15.03.2019

Kolejna afera wstrząśnie obozem władzy? W tle ulubieniec Beaty Szydło i minister Gróbarczyk"

„To jest syf. Ten proceder trwa, mimo „dobrej zmiany”. Ja przychodząc tutaj (…) słyszałam po korytarzach, że „ryby to śliska sprawa”, (…) że „ryby to śmierdzą”, że najintensywniej po zmianie władzy to niszczarki chodziły właśnie w tym departamencie. Ja nie musiałam nikogo pytać. Samo przyszło. Kto kiedyś coś z tym zrobi?” Według premiera Morawieckiego samorządy oszczędzają na nauczycielach. Słowa te spotkały się ze zdecydowaną reakcją Związku Miast Polskich. Oczy jego wpatrzone w Rów Morawiański, zliczają tysiące, miliony już Atlantyd, na dnie Oceanu Pustosłowia - Codziennego Wodolejstwa. Tak działa Zakon Rwactwa Skarbowego Królików Bosych Bankructwa. Niech żyje Argentum K2JKW Towers! Kapiszonowy Korkowiec Jaskiniowego Kosmicznego Wężoplemnika!

# Anioły Irokeza Oświecenia
14.03.2019

Stadniny były polską chlubą, teraz bankrutują. Porażki aukcji, puste loże, ciągłe wymiany prezesów. Koń z Janowa, który przemówił i „zabija” wzrokiem!

Przez lata nasze stadniny koni arabskich przynosiły milionowe zyski. Po trzech latach rządów PiS dają milionowe straty. Rządowy Koń Trojański z Janowa, hodowla własna wewnętrzna, nie-eksportowa bo to tajemnica państwowa. Koń wypatruje przyczyny tego stanu, żeby dokopać!

# Anioły Irokeza Oświecenia
14.03.2019

Samorządowcy odpowiadają premierowi i pokazują wyliczenia. "Nie oszczędzamy na nauczycielach"

Według premiera Morawieckiego samorządy oszczędzają na nauczycielach. Słowa te spotkały się ze zdecydowaną reakcją Związku Miast Polskich. Oczy jego wpatrzone w Rów Morawiański, zliczają tysiące, miliony już Atlantyd, na dnie Oceanu Pustosłowia - Codziennego Wodolejstwa. Tak działa Zakon Rwactwa Skarbowego Królików Bosych Bankructwa. Niech żyje Argentum K2JKW Towers! Kapiszonowy Korkowiec Jaskiniowego Kosmicznego Wężoplemnika!

# Anioły Irokeza Oświecenia
13.03.2019